ČÁSLAVČAFC Praha
st 1. 5. 2024 10:00 @ Vodranty / tráva, ČDŽ U 15 C, 4. kolo
1186_20240506_102945.jpg

Tři body zůstaly doma!

Možnost hrát na domácím hlavním hřišti umocnila motivaci všech hráčů oplatit prohru našemu středečnímu soupeři ČAFC Praha.

FK Čáslav - ČAFC Praha 3:0 (2:0)

Hodnocení trenérů:

"Po úvodním oťukávání jsme postupně byli aktivnější a v útoku nebezpečnější. Náš první útok zakončil Jáchym Kunášek do tyče. Dorážky Fliegera ani Schwarzkopfa neskončily v bráně. Větší klid přišel na naše kopačky po první brance. Soupeř se snažil o časté a rychlé zakončení z každé pozice, ale vždy nepřesně. Ne vše nám vycházelo dle představ, ale kombinačně jsme byli zdatnější, v obraně pozornější a důslednější, při zakončení úspěšnější. To vše nám přineslo očekávanou výhru. Výhru sladší o palačinky a ovoce od Honzy Suchomela, který v den zápasu slavil své narozeniny."

Branky FK Čáslav:

19. Při rohovém kopu Tomáše Vedrala měl míč takovou rotaci, že překvapil bránící hráče i gólmana hostů a skončil v bráně. 1:0

26. Aleksander Schwarzkopf přesně načasoval náběh za obranu, skvělým prvním dotykem si míč připravil a pak ho uklidil do brány. Oslavné salto mělo parametry velkých hvězd fotbalu. 2:0

79. Na posledních 12 minut naskočil do zápasu ostrostřelec z U14 Jan Jeřábek. Svou první šanci ještě neproměnil, ale při druhé se už nemýlil a zvýšil na konečných 3:0

Sestava FK Čáslav: Bednář - Machotka, Suchomel (73. Zavadil), Vavřina, Svoboda, Rajchman, Flieger (68. Jeřábek), Vedral, Kosolapchenkov (80. Houdek), Kunášek (50. Chloupý), Schwarzkopf. Trenéři Paták Miroslav, Peška Josef.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!