KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

A-tým v úvodním přípravném zápase nestačil na rezervu Dukly Praha

Fotbalisté Čáslavi absolvovali v sobotu dopoledne první přípravné utkání. Do čáslavských Vodrant přijela rezerva Dukly Praha. V dresu domácích se objevilo hned několik nových tváří.

Hodnocení trenéra

Čáslavští vyslali do každého poločasu téměř jinou jedenáctku fotbalistů: „Chceme dát prostor všem hráčům, které jsme do přípravy pozvali,“ uvedl trenér Čáslavi Jakub Svoboda a navázal: „V prvním poločase jsme se s míčem moc nepotkávali. Hráli jsme na můj vkus až v moc hlubokém bloku, vázla nám organizace hry,“ mrzelo Svobodu. „Za celý poločas se nám povedl jen jeden rychlý kontr, ze kterého jsme ale i skórovali.“

„Úvodních deset minut druhého poločasu bylo z naší strany slušných. Po pěkné akci skóroval Slavík a srovnal. Bohužel jsme v další části poločasu opět nebyli dobře organizovaní, nedařilo se nám. Soupeř po zásluze vstřelil rozdílovou branku a zvítězil,“ konstatoval trenér Čáslavi.

„Pochválit dnes mohu pouze oba brankáře. Předvedli velmi dobré výkony,“ zdůraznil Jakub Svoboda. „Kluci do utkání nastoupili po třech tréninkových jednotkách, nemohli jsme čekat zázraky. Máme na čem pracovat,“ uzavřel Svoboda. 

Foto a video z utkání naleznete zde!

Sestřih z utkání je zde!

2 : 3
(1 : 2)

FK Čáslav

 

FK Dukla Praha

Branky

13. Ronovský, 47. Slavík.

Sestava

Čáslav I. pol.: Vyhnánek – Kulhánek, Richard, Petrů, Hannich – Strnad, Čuchal, Schovanec, Mach – Vančura – Ronovský. 

Čáslav II. pol.: Barták – Kurka, Richard (75. Hannich), Petrů, Slavík – Kopp, Král, Bašek, Havrda – Chábera, Hejný. Trenér Jakub Svoboda.