KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Áčko zvítězilo v přípravě nad soupeřem ze třetí ligy

Čáslav – Fotbalisté Čáslavi v dalším přípravném zápase na domácím hřišti Pod hrádkem přivítali třetiligový celek z Ústí nad Orlicí. Domácí podobně jako ve středečním utkání dokázali ve druhém poločase skóre otočit na svou stranu.

Čáslav - Ústí n/O 2:1 (0:1)

Hodnocení trenéra

„Úplně jsem nezachytili úvod zápasu. Kdy jsme po laciných chybách soupeři darovali několik standardních situací v okolí našeho pokutového území. Po jedné z nich nás již v páté minutě hosté zaskočili,“ popisoval trenér Čáslavi Jakub Svoboda.  

„V úvodní půlhodině jsme působili bojácným dojmem. Soupeř byl agresivnější a pohyblivější. Paradoxně nás nastartoval jeden z ostřejších zákroků na Macha. Od té doby jsme se soupeři ve všech činnostech vyrovnali. Navíc jsme v průběhu prvního poločasu nastřelili Hannichem břevno. Těsně před poločasem jsme pak po krásné kombinační akci zakončovali z prostoru penalty ve vyložené pozici. Brankář hostí ale Hannicha vychytal,“ konstatoval Svoboda. 

„Řekl bych, že druhá půle byla v naší režii. Působili jsme aktivněji, častěji jsme drželi míč. Navíc jsme dokázali přidat i dvě branky. Nejprve Vajgl přihrál do běhu Kořínkovi, který propálil míč sítě. Poté se prosadil střelou z vápna sám Vajgl. Navíc jsme dvě, tři příležitosti nedotáhli do kýženého konce,“ rekapituloval Jakub Svoboda pokračoval: „Hosté nás ve druhém poločase ohrozili jen jednou. To nás podržel brankář Hartych.“ 

Ze zápasu museli nuceně odstoupit Ronovský a Trekoval: „Zápas kluky bolel, ale dokonale simuloval mistrovská utkání. Jsme rádi za vítězství. Nicméně máme stále na čem pracovat. Po obratu se ale šrámy budu hojit rychleji,“ uzavřel Jakub Svoboda. 

Zdroj: www.svoboda.info

Foto a video z utkání naleznete zde!

Ústí nad Orlicí

Branky

65. Kořínek, 75. Vajgl.

Sestava

Karban (46. Hartych) – Jelínek, Trekoval (71. Svoboda), K. Petrů, Hannich – Král, Havrda (55. Čuchal) – Strnad (75. Váňa), Kořínek, Mach – Ronovský (40. Vajgl). Trenér Jakub Svoboda.