Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00! Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!
Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!

Alespoň o bod Čáslav přišla v samotném závěru po standardní situaci

Benátky nad Jizerou - Utkání 13. kola divize sehráli fotbalisté FK Čáslav v neděli na hřišti SK Benátky nad Jizerou.

Článek ze Svoboda.info

Čáslavští do nedělního zápasu vstoupili parádně: Už v 5. minutě Vančura otevřel skóre - 0:1. "Honza Jícha sice už ve druhé minutě neproměnil samostatný únik, potom jsme ale odvrátili obrannou standardku a pěkný brejk zakončil Vančura," uvedl k začátku zápasu trenér Čáslavi Radim Truksa. "Potom jsme se trochu vytratili, domácí byli kombinačně a herně lepší, nám vydržel elán zhruba deset minut," přiznal. Ve 14. minutě Benátky skóre dorovnaly na 1:1. "Nezachytili jsme náběh z druhé vlny a po centru uklidil míč z malého vápna sám Mžič," popisoval vyrovnání kouč. Domácí se v první půli trefili ještě jednou. "Přišel jednoduchý centr na zadní tyč, brankář Kubát bez ataku bohužel míč neudržel a byl z toho gól na 2:1. Michal si při druhé brance dnes vybral slabší chvilku," poznamal trenér a k druhému poločasu doplnil: "Rozsetavení jsme o přestávce přeházeli a ve druhé půli jsme byli lepším týmem. Odměnou bylo vyrovnání Hannicha hlavou po rohovém kopu na 2:2. Všichni jsme věřili, že jsme schopní zápas i otočit, protože jsme na to příležitosti měli." Nakonec ale Čáslav odjela z Benátek bez bodu. "Dostali jsme branku ze standardky těsně před koncem na 3:2 a nebereme ani bod. První poločas se nám nepovedl, za ten druhý bych kluky rád pochválil, bohužel z toho dnes nic není," uzavřel Radim Truksa.

SK Benátky nad Jizerou

Branky: 14. Mžič, 27. Kocourek, 88. Gidion - 5. Vančura, 66. Hannich.

Benátky n. J.: Straka - Sudek, Glöckner, Horák (66. Procházka), Kysela, Šimeček, Kocourek (78. Tochukwu), Boček, Mžič (86. Gidion), Borovička, Dohnalík (86. Košek). Trenér Lukáš Jarolím. Čáslav: Kubát - Skokan, J. Petrů, Mráz, Kunášek (89. Růžička) - Mlynka (87. Strnad), Vebr (46. T. Kopp), Vančura, Vocel (25. Kořínek), Hannich - Jícha. Trenér Radim Truksa.