Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00! Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!
Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!

Čáslav chtěla v Kolíně vyhrát, nakonec bere dva body

Kolín - K prestižnímu zápasu do Kolína odcestovali fotbalisté FK Čáslav v neděli odpoledne v rámci 14. kola divize C. Zatímco domácí Kolín bojuje o každý bod ve spodní polovině tabulky, Čáslavští se mohli v případě bodového zisku vrátit na první příčku.

Článek ze Svoboda.info

Všechny fotky a videa ze zápasu ZDE.

"V kabině před zápasem jsme si říkali, že jsme do Kolína přijeli jednoznačně vyhrát. Po průběhu utkání si myslím, že abychom v Kolíně vyhráli, museli bychom podat daleko lepší výkon," upozornil trenér Čáslavi Radim Truksa. "V prvním poločase náš výkon snesl měřítko s přimhouřenýma očima, ve druhém poločase jsme byli absolutně nuloví směrem dopředu, ve druhé půli jsme pořádně neohrozili kolínskou bránu a proto jsme gól dát nemohli," řekl a dodal: "Ani Kolín si nevytvářel gólové situace, fotbal se asi nemohl ani líbit divákům. Šlo jen o boj, který po zásluze skončil bez branek. Ani jedno mužstvo si dnes asi vyhrát nezasloužilo."

SK Sparta Kolín

Pokutové kopy 6:7

Kolín: Kohoutek - Urban, Němeček, Veselý, Vondráček, R. Biško, Peterka, Stehno (85. Šindelář), Škoda, Vácha (72. Čapek), Pavlík. Trenér Jaroslav Havrda. Čáslav: Kubát - Skokan, L. Vebr (77. T. Kopp), Mráz, Kunášek - Mlynka (67. Strnad), J. Petrů, Vančura, Vocel (87. Růžička), Hannich (62. Kořínek) - Jícha. Trenér Radim Truksa.