ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Čáslav generálku výsledkově zvládla, zvítězila nad Neratovicemi

Čáslav – Fotbalisté Čáslavi v posledním přípravném zápase před rozjezdem nové sezóny divizní skupiny C na domácím hřišti přestříleli Neratovice 3:2. Hattrickem se znovu blýskl čáslavský útočník Adam Ronovský.

„V prvním poločase byli hosté více na míči a lépe kombinovali než náš tým,“ přiznal asistent trenéra Čáslavi Peter Mráz. „Vedení jsme se ujali po krásné střele Ronovského z pětadvaceti metrů. Bohužel hosté zanedlou srovnali po centru ze strany, kdy jsme nedokázali odhlavičkovat míč,“ popisoval.

„Ve druhém poločase jsme hru vyrovnali a vstřelili další dvě branky. Ronovský se trefil po dlouhém autu Strnada a prodloužení Netušila. Sice hosté znovu vyrovnali, ale poslední slovo jsme měli opět my, když Ronovský zkompletoval po opakované střele hattrick,“ konstatoval Peter Mráz a navázal: „I po našem prostřídání v závěru zápasu jsme si nakonec vítězství pohlídali,“ uzavřel.

Další foto a video je zde!

Videosestřih ze zápasu je zde!

FK Neratovice Byškovice

3 Ronovský.

Barták – Kurka (80. M. Svoboda), Richard (68. Šmejda), K. Petrů, Hannich – Strnad, Čuchal (46. Netušil), Král (80. Čáp), Mlynka (77. Trekoval) – Bašek, Ronovský. Trenéři Peter Mráz, Lukáš Jirků.