ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Čáslav na body s Benátkami nedosáhla, rozhodl první poločas

Horky n/J – Fotbalisté Čáslavi ve třetím kole divizní skupiny zavítali do Horek nad Jizerou, kde je v azylu přivítal celek Benátek nad Jizerou. Domácí v dosavadním průběhu neztratili ani bod. O tuto bilanci nepřišli ani po duelu s celkem Čáslavi.

Hodnocení trenéra

„Prožili jsme katastrofální vstup do utkání, kdy jsme do desáté minuty nabídli domácím tři brankové příležitosti. Naštěstí pro nás domácí proměnili jen jednu,“ popisoval trenér Čáslavi Jakub Svoboda a navázal: „K těmto šancím stačil domácím jednoduchý vzorec, kdy překopli hráče na naší pravé straně a chodili osamoceni na gólmana. Branku jsme inkasovali po odkopu Richarda, následně se míč rychle vrátil na naší půlku, kde Richard nebyl ve správném postavení a po kolmici mezi stopery jsme inkasovali,“ rekapituloval. 

„Dokázali jsme se z toho ale oklepat a Ronovský po pěkné přímočaré akci po přihrávce Kořínka s přehledem srovnal,“ řekl.  

„Bohužel jsme v závěru poločasu lacino přišli na středu hřiště o míč. Soupeř toho využil k rychlému protiútoku a ve finální fázi se školácky nechal obejít obránce Kurka a Gidion v pohodě přidal druhou branku. První poločas se nám ale nepovedl. Skóre pro nás bylo milosrdné,“ připomněl Jakub Svoboda. 

Od desáté minuty druhého poločasu jsme byli nebezpečnějším týmem. Domácí zahrozili dvakrát po brejcích. My jsme si vytvořili čtyři příležitosti ke skórování a několik rohových kopů, bohužel ani jednou jsme se neprosadili. Ve vyložené šanci se dvakrát ocitl Vančura. Ale jednou z hranice malého vápna mířil vedle, podruhé jej vychytal domácí brankář. Strnad po pěkné akci na přední tyči zakončil do boční sítě. Neujaly se ani pěkné střely Krále a Kamila Petrů. Je to škoda, minimálně srovnat skóre jsme mohli,“ konstatoval. 

„Nicméně domácí dle mého názoru vyhráli zaslouženě. Nemůžu tým chválit, když dobře pracuje pouze čtyřicet minut druhého poločasu. Je třeba být v koncentraci po celé utkání. Po prospaném prvním poločase nemůžeme myslet na body a nelze se chválit za povedený druhý poločas,“ uzavřel Jakub Svoboda.

Zdroj: www.svoboda.info

Foto a video  z utkání je zde!

Popis utkání na webu soupeře naleznete zde!

 

2 : 1
(2 : 1)

SK Benátky nad Jizerou

 

FK Čáslav

Branky

6. a 37. Gidion – 29. Ronovský.

Sestava

Hartych – Kurka (46. Para), Richard, Mráz, Hannich – Petrů, Mach (64. Král) – Strnad, Vančura, Kořínek – Ronovský (81. O. Vajgl). Trenér Jakub Svoboda.