NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!
NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Čáslav na jaře na hřišti soupeře nebodovala ani na třetí pokus

Vysoké Mýto – Fotbalisté Čáslavi v dalším kole divizní skupiny C zavítali na půdu celku z popředí tabulky – SK Vysoké Mýto. Sestava Čáslavi doznala proti minulému utkání hned několika zejména vynucených změn.

Článek ze Svoboda.info

Všechny fotky a videa ze zápasu naleznete ZDE.

Hodnocení trenéra

„Neodehráli jsme u druhého celku tabulky špatné utkání. Jednalo se o náš nejlepší výkon na jaře na hřišti soupeře. Bohužel to opět k bodům nevedlo,“litoval trenér Čáslavi Radim Truksa

„Soupeř měl v utkání dvě šance a jednu proměnil. Branka padla po centru ze strany, kdy se hráč prosadil do zakončení mezi našimi obránci,“ popisoval Truksa. 

„Byli jsme opět málo fotbaloví směrem do útoku. Černík se dostal do dvou pološancí, obě skončily střelou vedle,“ připomněl trenér Čáslavi. „Je to velká škoda, dnes tu na body bylo. Soupeře jsme i uběhali. Domácí hráče od šedesáté minuty chytaly křeče. Zápas jsme vcelku zvládli, bohužel bez bodového zisku,“konstatoval. 

Čáslavští nastoupili ve Vysokém Mýtě v pozměněné sestavě: „Udělali jsme tři změny v sestavě. Skokan a Hannich měli problémy se zády, takže nebyli přiravení. Vančura je nemocný,“ rekapituloval Radim Truksa. „Dostali šanci jiní hráči, kteří poctivě trénují a musím říct, že si to svoje odehráli a podali dobrý výkon,“ dodal. 

1 : 0
(1 : 0)

SK Vysoké Mýto

 

FK Čáslav

Branky

Branka: 33. Kopřiva. 

Sestava

Vysoké Mýto: Černík – Trnka, Žák, Kopřiva, Valášek, Benda (71. Fišer), Fišer, Štanglica (76. Fikejz, 90. Škeřík), Štěpánek (87. Mach), Wimmer (89. Hájek), Dvořák. Trenér Radim Fikejz. 

Čáslav: Kubát – Fuxa, Richard, Vebr, Kunášek – Strnad (66. Dastych), Vocel, Petrů, Kořínek – Jícha, Černík (75. Ronovský). Trenér Radim Truksa.