ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Čáslav nabídla soupeři několik šancí, výsledkem je pět branek v jejich síti

Přepeře - Na dobrý výkon a tři body, které fotbalisté FK Čáslav vybojovali minulý týden doma s rezervou Pardubic, chtěli navázat i v sobotu dopoledne, kdy v rámci 27. kola divize C zavítali na stadion FK Přepeře.

Článek ze Svoboda.info

Všehny fotky a videaze zápasu naleznete ZDE.

"Zápas se nám vůbec nepovedl, hlavně v prvním poločase," konstatoval trenér FK Čáslav Radim Truksa. "Špatnou organizací hry a rozehrávkou jsme soupeři nabídli několik příeležitostí," doplnil a pokračoval: "Hned tu první domácí využili, když postupovali sami na bránu. Druhý gól jsme dostali po centru ze strany a závaru před bránou. Do té doby jsme ale přežili několik šancí domácích."

Výkon hostů se po přestávce sice opticky zlepšil, jenže k obratu výsledku to nevedlo. "Ve druhém poločase jsme ale paradoxně dostali tři branky, opět spíše kvůli naše,mu přístupu k zápasu. Dávali jsme třeba malou domů, nevšimli si hráče, kterému jsme tak míč nabídli vlastně před prázdnou bránu," řekl k druhé půli kouč a zápas shrnul: "K utkání jsme celkově nepřistoupili dobře a tomu bohužel odpovídá i výsledek. Naši jedinou branku vstřelil Honza Jícha po pěkné akci Honzy Hannicha, náš výkon ale celkově dnes nebyl dobrý."

FK Přepeře

Branky: 7., 56. Synek, 43., 71. Pavlata, 53. Jarosz - 80. Jícha. Rozhodčí: Rychtár - R. Svoboda, Šťastný. ŽK: P. Novotný - Vančura. Diváků: 120.

Přepeře: Čech - Krasnický (73. Sedláček), Vrabec, Nesvadba, Petřík, Bína (66. V. Novotný), Sedláček, Pavlata, P. Novotný (71. Vébr), Jarosz (85. Horáček), Synek (77. Ježek). Trenér Josef Petřík ml. Čáslav: Kubát - Skokan, Mráz, Richard (68. R. Plíhal), Kunášek - Kořínek (46. Ronovský), Vančura, R. Vocel, J. Petrů, Hannich - Jícha. Trenér Radim Truksa.