Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00! Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!
Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!

Čáslav přivezla ze hřiště druhých Pardubic B jeden bod, mohla ale získat více

Pardubice - V rámci jedenáctého kola divize C zavítali fotbalisté FK Čáslav na hřiště pardubické rezervy. A šlo o šlágr kola - druhý tým tabulky hostil lídra.

Článek ze Svoboda.info

Všechny fotky a videa ze zápasu naleznete ZDE.

Čáslavští do Pardubic odjeli s cílem bodovat. To se jim nakonec povedlo. "Před zápasem bychom jeden bod i brali, po zápase musíme říci, že jsme tady ztratili," upozornil trenér FK Čáslav Radim Truksa. "Domácí měli dvě, možná tři střely zpoza vápna na naši bránu a jednu větší šanci po vhozeném autu, kdy si to domácí dokázali pokrýt a odcentrovali přesně na hlavu Šafaříka, který dal na 1:0. Jinak se do žádné šance za celý zápas nedostali. Z tohoto pohledu jsme utkání odehráli přesně tak, jak jsme chtěli," hodnotil utkání čáslavský kouč a pokračoval: "My jsme si šance připravili. Už v prvním poločase Vančura parádním gólem z trestného kopu srovnal na 1:1, měli jsme tam i další dobré akce. Ve druhém poločase domácí už neměli vůbec nic nebezpečného, dostávali se pouze po naše vápno. Naopak my jsme měli dvě velké příležitosti, obě Jakub Vančura. Při první stoprocentní vystihl rozehrávku domácího gólmana, z velkého vápna šel úplně sám. Domácí brankář ale svou chybu napravil a vychytal ho. Při druhém samostatném úniku Jakuba Vančuru asi po šedesátimetrovém sprintu dostali obránci pod tlak a dal to vedle. Byli jsme nebezpečnější a je velká škoda, že jsme nedali gól na 1:2. Při penaltách byli domácí dneska o jednu penaltu lepší a tak máme jen jeden bod."

FK Pardubice B

Branky: 27. Šafařík - 39. Vančura

Pardubice B: Šmíd - Zukal (60. Spěvák), Březina, Kühnel, Kašiar (46. Bureš), Kudrna, Jarosz, Kopřiva, Šafařík, Čmelík, Huf. Trenér Kamil Řezníček. Čáslav:Kubát - Růžička (82. Skokan), L. Vebr, Mráz, Kunášek - Uher (65. Mlynka), J. Petrů, Vančura, R. Vocel, Hannich (73. Kořínek) - Jícha. Trenér Radim Truksa.