KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Čáslav sahala ve Vysokém Mýtě po vítězství, nakonec odváží dva body

Vysoké Mýto – Fotbalisté Čáslavi v 9. kole divizní skupiny C zajížděli do Vysokého Mýta. Jen čtyři minuty dělily hostující celek od zisku všech tří bodů! 

Článek ze Svoboda.info

Všechny fotky a videa naleznete ZDE.

Hodnocení trenéra

„Před zápasem jsem klukům v kabině řekl, že necháme domácí hrát a nebudeme je presovat. Domácí totiž mají velké problémy se hrou do zorganizované obrany, to se jim nedaří, zápas to pak potvrdil,“ řekl trenér Čáslavi Radim Truksa.  

„Domácí měli v prvním poločase jednu nebezpečnou střelu, možná šla i vedle brány, ale Kubát ji raději vytáhl. My jsme se do vedení dostali po rychlém výkopu Kubáta, kdy domácí stoper podskočil míč a v samostatném úniku Vocel přehodil brankáře domácích. Měli jsme ještě jednu příležitost. Tu ale Strnad řešil zbrkle a vystřelil vedle brány,“ mrzelo jej. 

„Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. My jsme měli nebezpečné brejkové situace, ze kterých jsme si dokázali vytvořit tři čisté gólové šance. Bohužel jsme je nedali, jak Jícha, tak Vocel a Vančura branku nedali,“ litoval Truksa. 

„Domácí nás potrestali pár minut před koncem po rohovém kopu, kdy nám do brány proskákala tečovaná střela. Na penalty jsme jednoznačně vyhráli. Jsme spokojeni se dvěma body. Myslím si, že chybělo velmi malo k tomu, abychom si odvezli tři,“ konstatoval. 

1 : 1
(0 : 1)

SK Vysoké Mýto

 

FK Čáslav

Branky

Branky: 86. Valášek – 30. Vocel. 

Sestava

Vysoké Mýto: Krátký – Trnka (82. Žák), Hock, Kouřil, Wimmer, Kopřiva (70. Valášek), Fišer, Štěpán (46. Mokrejš), Tlapák (58. Rezek), Novák, Dvořák. Trenér David Fikejz. 

Čáslav: Kubát – Růžička, Vebr, Mráz, Kunášek – Strnad (78. Mlynka), Vančura, Vocel (90. Richard), Petrů, Kořínek (68. Hannich) – Jícha. Trenér Radim Truksa.