KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Čáslav se chystá na sobotní duel s třetiligovými Živanicemi

Fotbalisté Čáslavi pokračují v přípravě na novou divizní sezónu. Ve třetím přípravném utkání přivítají v sobotu 3. července na stadionu Pod Hrádkem v Čáslavi třetiligový tým Sokola Živanice.

„Jsme rádi, že se opět můžeme konfrontovat s celkem z vyšší soutěže. Pro nás jsou tyto zápasy významnou školou a nabízí nám řadu poznatků směrem ke zlepšení tréninkového procesu a organizaci hry,“ uvedl k měření sil se soupeřem z ČFL trenér Čáslavi Jakub Svoboda.

„Kvůli dovolené, nemoci a zraněním nám sice několik hráčů ze soupisky bude chybět, ovšem dáme prostor dalším, především mladším klukům,“ prozradil Svoboda a navázal: „Uvidíme, jak se se zkušeným soupeřem popasujeme,“ uzavřel.

Sobota 3. července, Čáslav – Živanice od 10:30 hod., stadion Pod Hrádkem v Čáslavi.