ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Více informací

Čáslav si poradila s divizní Polnou i přes narůstající marodku

Fotbalisté Čáslavi v dalším přípravném utkání hostili na umělé trávě ve Vodrantech divizní celek – Slavoj Polná.

Čáslav – Polná 5:2 (2:1)

Čáslav – Polná 5:2 (2:1)

Brankový účet zápasu otevřel již ve druhé minutě Petrů, který se prosadil po sérii dorážek – 1:0. V další šanci se ocitl Vančura. Svoji střelu z úhlu poslal jen do spojnice tyče a břevna. A tak trestali hosté, kteří srovnali po rohovém kopu – 1:1. Ve 22. minutě ovšem domácí znovu vedli, kdy Vančura propálil vše, co mu stálo v cestě. 

V úvodu druhého poločasu se do dvou samostatných úniků dostal čáslavský Fuxa. Ani jeden ale brankou neskončil. Třetí branku pak přidal Vocel, který využil dobrého presinku svých spoluhráčů – 3:1. V 75. minutě hosté po chybě v domácí obraně znovu snížili na rozdíl jedné branky. Domácí ale kontrovali dvěma brankami. Nejprve si hosté vstřelili kuriózní vlastní gól a v samotném závěru se prosadil Fuxa – 5:2. 

„Jsme rádi za vítězství, i v přípravném období se počítá. Nicméně nás zápas nezastihl v nějaké oslnivé sportovní formě,“ přiznal trenér Čáslavi Jiří Antoš.

„Je vidět, že jsou hráči trošku unaveni, některým se nedřilo. V utkání jsme tedy nepodali ideální výkon, ale nebyli jsme kompletní. Chyběla nám řada hráčů, přesto jsme dokázali být produktivní, když jsme dali pět branek. Na druhou stranu jsme obdrželi dvě laciné branky. Se zápasem tak nemůžeme být spokojeni,“ poznamenal. 

Čáslavský tým trápí řada absencí: „Kvůli zranění kolene chyběl brankář Kubát, Jíchu trápí poraněný kotník, s kolenem má problémy i Strnad, Ronovský se včera na tréninku zranil a Vébr byl na horách,“ vypočítal Jiří Antoš. 

Branky Čáslavi: 2. Petrů, 22. Vančura, 66. Vocel, 80. vlastní, 90. Fuxa. 

Čáslav I. pol.: Kovařík – Fuxa, Richard, Růžička, D. Dastych – Skokan, Vocel, Petrů, Vančura, Kořínek – Kopp. 

Čáslav II. pol.: J. Dastych – Skokan, Růžička, Kunášek, Hannich – Fuxa, Petrů, Vančura (65. Vocel), Čuchal, Kořínek (65. Richard) – Kopp (65. D. Dastych). Trenéři Radim Truksa a Jiří Antoš.