KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Čáslav si vyšlápla na Dvůr Králové, v zápase padly tři červené karty!

Čáslav – Fotbalisté Čáslavi potvrdili na domácí půdě dobrý vstup do nového divizního ročníku. Proti Dvoru Králové se domácí borci prosadili hned třikrát a když na druhé straně brankář Barták udržel čisté konto, bylo o třech bodech rozhodnuto! 

Hodnocení trenéra

„Opět se nám na domácí půdě nevyvedl úvod zápasu. Hned v první minutě měli hosté příležitost po centru ze strany. My jsme v úvodních pětadvaceti minutách zahrozili pouze jednou,“ řekl k zápasu trenér Čáslavi Jakub Svoboda. „Museli jsme na vývoj reagovat přeskupením řad, navíc se opět zranil Mráz, takže jsme byli nuceni střídat,“ popisoval Svoboda a pokračoval: „Ve druhé části prvního poločasu jsme dvakrát nastřelili tyč, jednou nám hráč soupeře vyhlavičkoval míč z prázdné branky, navíc si hosté sami nastřelili břevno vlastní brány. Nakonec jsme se ujali vedení po pokutovém kopu, který následoval za hraní Karala na brankové čáře rukou, kdy zastavoval gólovou střelu Ronovského. Vedli jsme a hosté šli do deseti,“ ohlédl se Jakub Svoboda za prvními pětačtyřiceti minutami. 

„Ani úvod druhého poločasu nás nezastihl úplně v dobrém rozmaru. Soupeře jsme pustili do jedné příležitosti, se kterou si včasným vyběhnutím poradil brankář Barták. Hráli jsme proti deseti, představoval bych si od nás větší odvahu a chuť držet více míč na našich kopačkách,“ řekl trenér Čáslavi. „Klid nám dodal až Netušil, který hezky trefil centr Koppa. V závěru se prosadil ještě Ronovský po pěkné akci. Navíc v další šanci opět hráč soupeře zastavil míč na brankové čáře rukou a znovu viděl červenou kartu. Pokutový kop tentokrát Strnad neproměnil. V poslední minutě pak dostal úplně zbytečnou červenou kartu Čuchal, který fauloval na polovině hřiště,“ mrzelo Jakuba Svobodu. 

„Až na dvě hluché pasáže v úvodech obou poločasů a zbytečnou červenou kartu Čuchala, můžeme být s naším výkonem spokojeni,“ uzavřel. 

Foto a video z utkání je zde!

3 : 0
(1 : 0)

FK Čáslav

 

TJ Dvůr Králové nad Labem

Branky

43. Ronovský, 76. Netušil, 82. Ronovský. 

Sestava

Barták – Kurka, Mráz (34. Netušil), K. Petrů, Hannich – Čuchal – Strnad, Bašek (75. Král), Mlynka (62. Kopp) – Ronovský, Hejný. Trenér Jakub Svoboda.