KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Čáslav v poháru končí. Nestačila na domácí Letohrad

Letohrad – Fotbalisté Čáslavi v předkole Mol cupu zavítali do Letohradu. Na půdě divizního soupeře nepředvedli Čáslavští ideální výkon a po brance domácích ze druhého poločasu jsou z poháru vyřazeni. 

Hodnocení trenéra

„První soutěžní zápas jsme bohužel nezvládli. Řekl bych, že to bylo především o hlavách hráčů, kdy většina z nich působila po celé utkání bojácně a zůstala daleko za výkony z přípravy,“ mrzelo trenéra Čáslavi Jakuba Svobodu. 

„V prvním poločase jsme hráli profesorsky. Zdlouhavě a pomalu rozehrávali akce. Nedostupovali soupeře, byli laxní při bránění. Stačilo na nás nadšení, zápal a přímočarost od domácích hráčů. Nebýt výborného výkonu brankáře Karbana, mohli jsme v poločase prohrávat o nejméně čtyři branky. My jsme zahrozili pořádně jen jednou. Po standardní situaci v gólové pozice hlavičkoval Hannich, bohužel mimo bránu,“ litoval Svoboda. 

„Ve druhém poločase se hrál více vyrovnaný zápas. Pro oko diváka to asi moc nebylo. Domácí jsme  prakticky pustili do jedné šance. Centr z levé strany na přední tyči zakončil útočník do brány a prohrávali jsme. My jsme zahrozili dvakrát, ani jednou bez úspěchu,“ řekl Svoboda. 

„V závěru pak po šanci domácích z brejku jsme dostali možnost rohového kopu. Po závaru se odrazil míč na vápno k Čuchalovi. Jeho tečovanou střelu ale domácí brankář na brankové čáře zneškodnil. Je třeba ale přiznat, že by vyrovnání nebylo spravedlivé. Předvedli jsme výkon daleko za našimi možnostmi a domácí vyhráli zaslouženě,“ uzavřel Jakub Svoboda.

Foto a video z utkání naleznete zde!

1 : 0
(0 : 0)

FK Letohrad

 

FK Čáslav

Branky

65. Trnka

Sestava

Karban – Kurka, Trekoval, K. Petrů, Hannich – Kraĺ (46. Čuchal), Mach – Strnad (78. Jelínek), Vančura, Kořínek – Váňa (70. Ronovský). Trenér Jakub Svoboda.