ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Čáslav vyslala do přípravy gólmany z dorostu, ti se blýskli čistým kontem!

Čáslav – Fotbalisté Čáslavi v dalším přípravném utkání na domácí půdě přivítali Heřmanův Městec. Zápas skončil jasným vítězstvím domácích borců. 

Hodnocení trenéra

„Z mého pohledu šlo o jasnou záležitost. Soupeře jsme pustili do jedné šance po drobném zaváhání brankáře, jinak jsme hru celé utkání kontrolovali,“ uvedl trenér Čáslavi Jakub Svoboda. „Jsem rád, že jsme v utkání dokázali vysoko presovat soupeře, hráli jsme v dobrém tempu a v některých pasážích hry jsme se přiblížili k tomu, co od kluků budeme požadovat v mistrovských zápasech,“ řekl trenér Čáslavi. 

„Výkony některých hráčů byly vcelku na dobré úrovni, je na čem stavět. Na druhou stranu bych si z naší strany představoval ještě větší efektivitu v zakončení. Opět jsme nedali nějaké samostatné úniky, navíc Netušil neproměnil pokutový kop,“ připomněl Jakub Svoboda a navázal: „S utkáním jsem ale spokojen, nikdo se nezranil a to je v této fázi přípravy nejdůležitější,“ konstatoval. 

Čáslav řešila před utkáním problémy s gólmany: „Ondru Bartáka trápí od červnového zápasu s Kolínem, kdy mu hostující utočník nesmyslně zajel do nohy, stehenní sval. Kovařík a Beran jsou na dovolené, tak jsme museli povolat kluky z dorostu,“ prozradil Svoboda a pokračoval: „Prvních šedesát pět minut odchytal šestnáctiletý Duras, zbytek zápasu pak mladý Kocprd. Oba kluky musím pochválit, po dlouhé době jsme neinkasovali,“ doplnil Svoboda s úsměvem. 

Čáslavští měli sehrát v sobotu utkání s Brandýsem nad Labem. „Zápas byl ze strany soupeře zrušen. Náhradu jsme nehledali, kluci budou trénovat individuálně,“ řekl Svoboda. 

Foto a video z utkání naleznete zde!

5 : 0
(3 : 0)

FK Čáslav

 

FK Jiskra Heřmanův Městec

Branky

2 Ronovský, Váňa, Mlynka, Kurka.  

Sestava

Čáslav I. pol.: Duras – Kurka, Šmejda, Mráz, Hannich – Čuchal – Kopp, Vančura, Mlynka – Netušil, Ronovský.  

Čáslav II. pol.: Duras (65. Kocprd) – Mráz (65. Kurka), Richard, Trekoval, Hannich – Petrů – Mlynka (65. Kopp), Vančura (65. Čuchal), Klepal – Váňa, Netušil (65. Ronovský). Trenér Jakub Svoboda.