ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Čáslav zkouší nového brankáře, v domácím dresu se představil Luboš Karban z Kolína

Čáslav – Fotbalisté Čáslavi v dalším přípravném utkání na domácí umělé trávě přivítali divizní celek Polné.

Článek ze Svoboda.info

Všechny fotky a videa ze zápasu naleznete ZDE.

Hodnocení trenéra

„Vítězství je takové rozpačité. První poločas byl z naší strany v pořádku. Jediným nedostatek bylo proměňování našich gólových šancí, kterých jsme měli velké množství,“ mrzelo trenéra Čáslavi Radima Truksu.  

„Škoda, že jsme do poločasu stihli dát jen dvě branky. Výsledek tak absolutně neodpovídal tomu, co se dělo na hřišti. S nasazením a hrou v prvním poločase velmi spokojený,“ řekl. 

„Do druhého poločasu jsme prostřídali a změnili rozestaví. Řekl bych, že nám to bohužel moc nefungovalo. Chyběla nám mezihra. Sice jsme přidali další dvě branky, ale několik šancí jsme opět nedali. Nakonec jsme dvakrát inkasovali, kdy první branka pramenila z nedorozumění Hannicha s brankářem a druhou branku jsme dostali po rozehrávce soupeře z poloviny hřiště. Druhý poločas se mi z naší strany vůbec nelíbil,“ konstatoval Radim Truksa. 

V čáslavském dresu se představil nový brankář, Luboš Karban. „S Kolínem jsme se dohodli na týdenní zkoušce. Ještě odchytá příští týden zápas s Kutnou Horou a pak se domluvíme, co bude dál,“ uvedl Radim Truksa. 

Slavoj Polná

Branky

Branky Čáslavi: Kopp, Jícha, Vančura, Kořínek. 

Sestava

Čáslav: Karban – Skokan, Mráz, Kunášek (66. Hannich) – Vocel (46. Ronovský), K. Petrů (46. Kořínek), J. Petrů (66. Vocel), Kopp (46. Strnad), Vančura (66. K. Petrů), Hannich (46. Dastych) – Jícha. Trenér Radim Truksa