KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Čáslav zvládla předkolo MOL Cupu a v dalším kole vyzve druholigovou Vlašim!

Libiš – Fotbalisté Čáslavi odjeli v sobotu dopoledne k prvnímu ostrému testu sezóny. V předkole MOL Cupu se jim do cesty postavili fotbalisté Libiše. 

Článek ze Svoboda.info

Hodnocení trenéra

„Vyhráli jsme a jsme spokojení,“ řekl trenér Čáslavi Radim Truksa a pokračoval: „Dnes bych ocenil naší hru směrem do útoku. Dobře jsme kombinovali a měli jsme dobrou předfinální fázi. Dokázali jsme si vytvořit sedm gólových šancí. Chodili jsme sami na bránu, z metru jsme překopli prázdnou bránu. Šancí jsme měli hodně,“ sdělil Radim Truksa. 

„Akorát jsme z toho dali jen dvě branky. Paradoxně nepadly ze hry, ale po standardních situacích. Po rohu se prosadil Jícha a po dlouhém nákopu ze standardní situace a nedorozumění gólmana zvýšil na dva nula Kořínek,“ rekapituloval Truksa.  

Vyhráli jsme zaslouženě. Rozdíl ve skóre mohl být vyšší. Hodně šancí jsme nedali,“ uzavřel. 

TJ Sokol Libiš

Branky

Branky: 51. Jícha, 73. Kořínek

Sestava

Libiš: Brožek – Macháček, Prieložný (49. Stibora), Pešek (27. Mpong), Zeman, Šobr, Zuskin, Škoda (78. Hrnčíř), Novotný, Vaněk, Dušek.  

Čáslav: Kubát – Skokan (84. Růžička), Mráz, Vébr, Kunášek – Mlynka (77. Strnad), Vančura (84. Fuxa), Čuchal, Vocel, Hannich (46. Kořínek) – Jícha. Trenér Radim Truksa.