Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00! Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!
Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!

Čáslavi se nedařilo, po dvou penaltách si všechny body odvezl Dvůr Králové nad Labem

Domácí zápas nerozehráli dobře: Už v 8. min. si Kubát nerozuměl s Hannichem, rozehrávku z malého vápna odevzdal Křížkovi a po faulu Vebra na O. Ujce proměnil pokutový kop Hruška - 0:1. Čáslavským se dlouho nedařila kombinace, do zakončení se dostávali jen ojediněle a na druhé straně si museli dávat pozor na rychlé brejky hostů. Střelu O. Vaníčka Kubát vytáhl konečky prstů na roh, na druhé straně Skokan protáhl Kobose parádní ranou do šibenice, ovšem hostující gólman míč také vytěsnil na roh. Ve 22. min. poslal za obranu Fuxu, ten neúspěšně podstoupil souboj s gólmanem Kobosem "na dlouhou nohu". Vyrovnání se domácí dočkali ve 37. min.: Jíchu vysunul do levé strany Kořínka, který z úhlu prostřelil Kobose - 1:1.

Od začátku druhého poločasu se domácí snažili zatlačit soupeře před jeho branku, ale gólově se neprosadili. V 60. min. se do slibné pozice dostal Kořínek, ale přestřelil a ani další centry se neujaly. V 70. min. domácí u rozhodčího marně reklamovali faul na T. Koppa v šestnáctce hostů, to na druhé straně se po zákroku J. Petrů na Rejla penalta kopala a Hruška se ani podruhé nemýlil - 1:2. V hektickém závěru se hosté nikam nehnali, každý odpískaný faul využili k polehávání na hřišti a také si nakonec odvezli všechny body.

Článek ze Svoboda.info

Všechny fotky a videa ze zápaszu naleznete ZDE.

Trenér Čáslavi Radim Truksa po prohře nemohl být spokojený s výsledkem ani předvedenou hrou. "Hlavně v prvním poločase, kdy jsme vůbec nechytili tempo zápasu, nedokázali jsme soupeře dostat pod souvislejší tlak," zdůraznil. A to ještě hosté hosté otevřeli skóre už v 8. minutě z pokutového kopu po chybné rozehrávce. "Po šíleném rozehrání, hostům jsme míč nabídli. Penalta jasná," řekl kouč. Jeho tým do přestávky stihl vyrovnat na 1:1 a ve druhém poločase myslel na víc. "O přestávce jsme si říkali, že když první poločas byl špatný, ve druhém to bude určitě lepší. Soupeře jsme dostali pod velký tlak, nějaké šance jsme tam měli, ale bohužel nic neskončilo gólem. Nakonec jsme dostali na 1:2 z druhé penalty, dneska se nám zápas výsledkově ani herně nepovedl," uzavřel Radim Truksa.

TJ Dvůr Králové nad Labem

Branky: 37. Kořínek - 8. pok. kop, 70. pok. kop Hruška.

Čáslav:Kubát - Skokan, L. Vebr, Kunášek (74. Černík), Hannich (86. Růžička) - Richard (65. Strnad), J. Petrů - Fuxa (65. T. Kopp), Vančura, Kořínek (76. Čuchal) - Jícha. Trenér Radim Truksa. D. Králové: Kobos - Picha, Macháček, Kruliš (24. Vitebský), Tomeš - Křížek, Karal, Tauchman (60. Rejl), O. Vaníček - O. Ujec (90.+2 Knespl), Hruška (76. Janouch). Trenér Milan Ujec st.