KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Čáslavské fotbalisty potrápila marodka, do hry se tak dostali i nadějní dorostenci

Čáslav – Fotbalisté Čáslavi nastoupili k dalšímu přípravnému zápasu v sobotu dopoledne. Soupeřem jim byl celek moravskoslezské divizní skupiny – FSC Stará Říše. Domácí trenér Jakub Svoboda do zápasu nasadil i dva nadějné dorostence. 

Čáslav - Stará Říše 1:1 (0:1)

Hodnocení trenéra

„Bohužel nám z nejrůznějších důvodů chybělo hned šest hráčů, i tak jsme ale zápas odehráli slušně,“ řekl trenér Čáslavi Jakub Svoboda a navázal: „V prvním poločase jsme jednoznačně určovali tempo hry, byli neustále na míči. Bohužel jsme se nebyli schopni dostat do kloudného zakončení, několikrát míč prolétl kolem malého vápna soupeře, avšak bez našeho zakončení,“ připomněl Svoboda. 

Čáslavští inkasovali hned v úvodu zápasu: „To byla velmi laciná branka. Nejprve jsme míč zadarmo nabídli soupeři kvůli špatnému zpracování, poté jsme nedokázali přerušit hru v souboji jeden na jednoho a nakonec z toho šel hráč soupeře sám na bránu,“ popisoval Svoboda. „V obraně jsme měli po celý zápas okénka, je stále na čem pracovat,“ podotkl. 

„Do druhého poločasu jsme vyslali i dva dorostence a kluci si nevedli vůbec špatně. Vávra byl jak v gólové šanci, tak pak u naší branky na jedna jedna, kdy po jeho hlavičce tečoval míč do sítě Váňa,“ rekapituloval trenér Čáslavi.

„Remíza je nakonec dle mého názoru zasloužená. Sice jsme ve druhém poločase otevřeli hru a soupeř nás mohl potrestat z brejkové situace, ale nakonec kluci po standardní situaci vydřeli srovnání skóre, a to je potěšující,“ uzavřel Jakub Svoboda.

Foto a video z utkání je zde!

FK Čáslav - Stará Říše

Branky

88. Váňa

Sestava

Čáslav: Barták – Kurka, Richard, Mráz (46. Šmejda), Hannich (65. Čáp) – Petrů (65. Schovanec) – Strnad, Král (46. Klepal), Kopp (65. Vávra) – Váňa, Netušil. Trenér Jakub Svoboda.