KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Čáslavští fotbalisté inkasovali od Slatiňan dvě branky a jsou bez bodu

Fotbalisté Čáslavi ve druhém jarním kole divizní skupiny C zavítali do Slatiňan. Domácí celek o svém vítězství rozhodl ve druhém poločase, kdy se dvakrát mezi střelce zapsal Slováček.

Článek ze Svoboda.info

Všechny fotky a videa ze zápasu naleznete ZDE.

Hodnocení trenéra

„Po pěti měsících jsme byli na přírodní trávě. Podle toho vypadal i první poločas utkání. My jsme se nechtěli nikam hnát, chtěli jsme v klidu rozehrávat ze zadu a srovnat se s terénem. Tomu odpovídal první poločas. Byl vcelku poklidný na obou stranách. My jsme měli jednu šanci, kdy Mráz hlavičkoval do břevna a míč se pak odrazil ven z brány,“ popisoval trené Čáslavi Radim Truksa

„Ve druhém poločase se obraz hry změnil velmi brzo. Domácí totiž dokázali střelou z vápna skórovat a šli do vedení. Nechtěl jsem tentokrát na nic čekat a brzy jsem tým prostřídal. Vzadu jsme hru stáhli na tři obráce,“ nastínil Truksa a navázal: „Vyprodukovali jsme si ale jen jednu šanci, kdy šel Kořínek sám na bránu, trefil ale jen tyč. Domácí hrozili z brejkových situací a přečíslení. To se jim jednou podařilo, když prostřelili Kubáta a zvýšili na dva nula,“ rekapituloval. 

„V tu chvíli bylo po zápase. Hru jsme zjednodušili, ale k žádné vážnější situaci před bránou domácích to nevedlo. Bohužel, dnes jsme zápas nezvládli,“ uzavřel trenér Čáslavi.

2 : 0
(0 : 0)

SK Spartak Slatiňany

 

FK Čáslav

Branky

Branky: 52. a 67. Slováček. 

Sestava

Slatiňany: Vostradovský – Zavřel (74. Kopecký), Ráliš, Rešetár (90. Vácha), Stránský, Václavek (58. Koudelka), Novotný, Hauf, Valda, Doša (87. Malý), Slováček (82. Drahý). Trenér Petr Myška. 

Čáslav: Kubát – Skokan (85. Richard), Mráz, Kunášek – J. Petrů, Vocel (74. Ronovský) – Strnad (58. Hannich), K. Petrů (58. Čuchal), Vančura, Dastych (58. Kořínek) – Jícha. Trenér  Radim Truksa.