ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Čáslavští fotbalisté na Živanice nestačili, hosté ve druhém dějství čtyřikrát skórovali

Čáslav – Fotbalisté Čáslavi v dalším přípravném utkání na domácí půdě přivítali třetiligové Živanice. Ačkoliv po prvních pětačtyřiceti minutách vedli domácí jedna nula. Nakonec ve druhém dějství čtyřikrát inkasovali.

Článek ze Svoboda.info

Všechny fotky a videa naeznete ZDE.

„Dnes nejsem spokojený ani s naším výkonem a ani s výsledkem. Sice jsme po prvním poločase vedli jedna nula, nicméně Živanice nás dnes fotbalovým způsobem přehrávaly,“ uznal trenér Čáslavi Radim Truksa a pokračoval: „V prvním poločase jsme byli schopní organizací a správným posouváním ještě uhrát vzadu nulu. Bylo ale jen otázkou času, kdy se proti nám prosadí. Fotbalová kvalita byla dnes na jejich straně,“ opakoval.

Hosté ve druhém dějství vstřelili čtyři branky: „Ve druhém poločase jsme nezachytili začátek. Během deseti minut nám napadaly branky a zápas tak hosté otočili. Z naší strany to bylo nepovedené utkání,“ uzavřel Radim Truksa.

Sokol Živanice

Branka Čáslavi: 15. Jícha z pok. kopu.

Čáslav: Kubát – Skokan (66. Vocel), Mráz, Kunášek, Hannich (66. Strnad) – Strnad (46. Kopp), Petrů, Vančura (66. Kořínek), Vocel (46. Čuchal), Kořínek (46. Dastych) – Jícha (46. Ronovský). Trenér Radim Truksa.