ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Čáslavští fotbalisté nasázeli Nymburku čtyři branky!

Čáslav – Fotbalisté Čáslavi v dalším přípravném utkání přivítali na domácí umělé trávě celek Nymburka.

Článek ze Svoboda.info

Všechny fotky a videa ze zápasu naleznete ZDE.

„První poločas byl herně vyrovnaný. V útoku jsme se neprosadili tak, jak jsme si představovali. Na druhou stranu ani Nymburk neměl vyložené šance,“ uvedl trenér Čáslavi Radim Truksa

Ve druhém dějství začaly padat branky: „Ve druhém poločase jsme soupeře přehrávali, dali jsme čtyři branky. Další tři šance jsme navíc zahodili. Branek tak mohlo být daleko více,“ konstatoval Truksa a navázal: „Za druhý poločas bych chtěl mužstvo pochválit. Doufám, že to bude tímto směrem pokračovat,“ uzavřel.

SK Polaban Nymburk

Branky Čáslavi: 57. J. Petrů, 74. a 78. Jícha, 77. Strnad.

Čáslav: Kubát – Skokan, Mráz, J. Petrů, Dastych (46. Hannich) – Kořínek, K. Petrů, Vocel, Kopp (46. Strnad), Čuchal (46. Ronovský) – Jícha. Trenér Radim Truksa.