KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Čáslavští fotbalisté pálili šance jak na běžícím páse a ztratili dva body!

Čáslav – Fotbalisté Čáslavi v dalším kole divizní skupiny C na domácím hřišti přivítali Nymburk. Domácí tým měl sice po celý zápas převahu, dva body si ale připsali hosté z Nymburka. 

Hodnocení trenéra

 „Vlastní nemohoucnostní v zakončení jsme se připravili o vítězství. V prvním poločase jsme si vytvořili souvislý tlak, minimálně pět vyložených šancí, ale branku jsme z těchto situací nedali. Paradoxně jsme skórovali po autovém vhazování, centru Petrů a pěkné hlavičce Vančury. První poločas byl jinak v naší režii, ale více, jak jednu branku, jsme bohužel nedali,“ řekl. 

„Začátek druhého poločasu jsme přenechali hostům. Ti nakonec po pěkné akci, když jsme na hřišti byli o desíti,  po centru ze strany srovnali skóre. Nás to znervóznělo a zbytečně jsme v jednoduchých situacích chybovali. I tak jsme ale měli několik šancí na skórování, ale dnes nám nepřálo štěstí. Zahrávali jsme dvacet tři rohových kopů, měli jsme minimálně deset vyložených šancí, ale druhou branku jsme již nepřidali,“ kroutil Svoboda hlavou. 

„I v tom je fotbal krásný a krutý zároveň, když hosté proměnili všechny penalty a získali dva body, i když si troufnu říci, že zápas byl v naší režii. Ve finále jsme zklamaný z prohry na penalty, zápas nám ukázal, že stále nejsme vyzrálým týmem, který by byl schopen uhrát utkání na jedna nula. To jsou všechno hnací motory do další práce a před námi jsou další výzvy,“ uzavřel Jakub Svoboda. 

Zdroj: www.svoboda.info.

Foto a video z utkání naleznete zde!

Videosestřih utkání je zde!

1 : 1
(1 : 0)

FK Čáslav

 

SK Polaban Nymburk

Branky

8. Vančura – 55. M. Dudla.   

Sestava

Hartych – Para (77. Jelínek), Mráz, Richard, Hannich – Petrů (77. Trekoval), Čuchal – Strnad (65. Mach), Vančura, Kořínek – Ronovský. Trenér Jakub Svoboda.