KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Čáslavští fotbalisté přivezli z Horek nad Jizerou dva body!

Horky n/J – Fotbalisté Čáslavi ve třetím kole divizní skupiny C zavítali do Horekcnad Jizerou. Ačkoliv hosté v utkání dvakrát vedli, museli v posledních vteřinách skóre dotahovat. Nakonec však Čáslavští získali dva body! 

Hodnocení trenéra

Horky n/J – Čáslav 3:3 (2:2), pok. kopy 5:6 

„Opět jsme byli nedůslední při bránění standardních situací, a to nás stálo vítězství,“ řekl k zápasu trenér Čáslavi Jakub Svoboda. „Ze tří rohových kopů jsme dvakrát inkasovali a jednou z toho byl za stavu dva dva pokutový kop. To je pro mě nepochopitelné. Navíc si to s hráči ukazujeme na videu a ti pak vyrobí stejné chyby,“ kroutil Svoboda hlavou. 

„Do zápasu skvěle vstoupíme, kdy po autovém vhazování skóroval Bašek. Vzápětí jsme inkasovali po rohovém kopu. Na dva jedna jsme se dostali do vedení po rychlém kontru Mlynky, kdy Kopp zakončoval do prázdné brány,“ popisoval Svoboda. „Bohužel jsme z dalšího rohu inkasovali a poločas skončil remízou,“ řekl. 

„Ve druhém dějství nejprve šel sám na bránu Netušil, nedal. Na druhé straně měli šanci i domácí, ale také nezakončili přesně. Následoval další roh a po souboji ve vápně odpískal rozhodčí pokutový kop. Ten domácí proměnili. My jsme vrhli všechny síly do ofenzívy a nakonec jsme s posledním rohovým kopem v zápase vyrovnali,“ oddychl si Svoboda a navázal: „Během toho plivl domácí gólman na našeho hráče, byl vyloučen a domácí tak šli do penaltového rozstřelu bez brankáře. Tuto výhodu jsme využili a bereme z utkání dva body,“ sdělil. 

„V pátek na tréninku se nám zranil další stoper. Tentokrát Richard. Do zápasu tak nastoupil Václav Šmejda, který zatím hrál za b-tým. Popasoval se s tím na výbornou,“ konstatoval Svoboda a navázal: „Dlouhodobá zranění nás trápí, a tak v průběhu příštího týdne přivedeme z rakouského angažmá nového hráče, který pro nás bude další posilou,“ uzavřel Svoboda. 

Foto a video z utkání je zde!

Videosestřih zápasu je zde!

3 : 3
(2 : 2)

FC Horky nad Jizerou

 

FK Čáslav

Branky

8. Borek, 32. a 70. pok. kop Mynář – 4. Bašek, 13. Kopp, 92. Váňa. 

Sestava

Čáslav: Barták – Kurka (83. Král), Šmejda, K. Petrů, Hannich (66. Jelínek) – Strnad, Bašek, Kopp (77. Váňa) – Ronovský (46. Netušil), Mlynka. Trenér Jakub Svoboda.