ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Čáslavští fotbalisté rozstříleli Sokol Třebeš

Čáslav – Druhé přípravné utkání absolvovali fotbalisté Čáslavi v rychlém sledu. Po pátečním utkání se hned v sobotu dopoledne postavili celku Sokola Třebeš, který působí v krajském přeboru Královehradeckého kraje. Domácím fotbalistům vyšel především první poločas, ve kterém hostům nastříleli hned čtyři branky. 

Hodnocení trenéra

Trenér Čáslavi Jakub Svoboda byl s prvním polovinou zápasu spokojen: „První poločas se nám povedl. Po delší době jsme byli silní na míči, kombinovali, vytvářeli jsme si šance. Ačkoliv kluci měli minimum času na regeneraci, tak hráči v prvním poločase zahráli velmi dobře,“ podotkl Svoboda. 

„Do druhého poločasu jsme znovu výrazně prostřídali a náš výkon již nebyl takový, jako v první půli. Třeba říci, že odstoupení Váni, odehráli kluci posledních dvacet minut zápasu o desíti hráčích v poli. I tak jsme dali pátou branku, ovšem škoda, že jsme nedokázali pohlídat soupeře a dotáhnout zápas k nule na kontě obdržených branek,“ mrzelo Jakuba Svobodu. 

Do čáslavské branky se po delší pauze postavil Stanislav Kovařík: „Do utkání zasáhl teméř po roční pauze, chytal velmi dobře. Škoda jen zranění Čápa, Jelínka. Snad se kluci dají co nejdříve dohromady,“ uzavřel Jakub Svoboda.

Foto a video z utkání je zde. 

Videosouhrn z pátečního utkání a sobotního zápasu je zde!

5 : 1
(4 : 0)

FK Čáslav

 

Sokol Třebeš

Branky

Vančura pok. kop, Netušil, Král, Kořínek, K. Petrů. 

Sestava

Čáslav I. poločas: Kovařík – Čáp, Richard, Mráz, Hannich – Strnad, Vančura, Čuchal, Král – Netušil, Kořínek. Trenér Jakub Svoboda.

Čáslav II. poločas: Kovařík – Mráz, M. Svoboda, Šmejda, Kurka – Jelínek, Klepal, K. Petrů, Trekoval – Váňa, Vančura.