KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Čáslavští fotbalisté si na těžkém terénu poradili s celkem SS Ostrá

Čáslav – Fotbalisté Čáslavi v prvním přátelském utkání v zimní přípravě přivítali v domácím prostředí účastnika divizní skupiny B – SS Ostrá. Hráči obou týmů se museli v sobotu dopoledne vypořádát s těžkým terénem. Hřiště s umělou trávou totiž zasypala sněhová pokrývka. 

 
 

Jako první se v šanci objevili hráči hostí. Signál po rohovém kopu zakončoval ranou do břevna Bodlák, který v minulosti oblékal právě dres Čáslavi. Úvodní branku zápasu zaznamenali ovšem domácí, když Vocel napřáhl ze střední vzdálenosti a jeho střela zaplula přesně k tyči.  

Ve druhém poločase zvyšoval na dva nula po pěkné akci čáslavský Vančura. Hosté v závěru zápasu dokázali už jen snížit na rozdíl jedné branky. 

Článek ze Svoboda.info

Všechny fotky a videa ze zápasu naleznete ZDE.

Hodnocení trenéra

„Hráli jsme utkání zhruba po dvou měsících, takže v něm byla spousta nepřesností. Navíc se hrálo na těžkém terénu,“ uvedl trenér Čáslavi Radim Truksa a pokračoval: „Utkání ale splnilo účel. Dokázali jsme vyhrát a řekl bych, že jsme měli i více brankových příležitostí než soupeř,“řekl. 

„Je pravdou, že v posledních patnácti minutách nás Ostrá přehrávala. Z toho pramenila i branka hostí na dva jedna. Výsledek je pro nás ale dobrý. Jsem rád, že se nikdo nezranil. Zápas hodnotím kladně,“ uzavřel trenér Čáslavi. 

2 : 1
(1 : 0)

FK Čáslav

 

Sportovní sdružení Ostrá

Branky

Branky Čáslavi: Vocel, Vančura. 

Sestava

Čáslav: Kovařík (46. Kubát) - Fuxa, Richard (30. J. Petrů, 60. Richard), Kunášek, Dastych (30. Kořínek) - Vocel (60. Čuchal) - Strnad (46. Kopp), K. Petrů (60. J. Petrů), Čuchal (30. Vančura), Hannich (60. Dastych) - Ronovský (46. Jícha). Trenér Radim Truksa.