KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Čáslavští fotbalisté v Letohradě po poločasové přestávce zkolabovali a odvezli si pět branek

Letohrad – Fotbalisté Čáslavi v dalším kole divizní skupiny C zavitali do Letohradu. Po povedeném prvním poločase, kdy se hosté ujali vedení, se nakonec z vítězství radovali domácí. Ba co víc, domácí ve druhém poločase zasadili hned pět branek!

Hodnocení trenéra

„První poločas utkání jsme sehráli velmi dobře. Byli jsme poměrně dobře organizovaní, soupeře do vážnější šance nepustili. Pouze jednou zasahoval na přední tyči brankář Hartych,“ uvedl trenér Čáslavi Jakub Svoboda

„V prvních pětačtyřiceti minutách jsme si vytvořili tři, čtyři příležitosti ke skórování. Ronovského po pěkné akci z pravé strany v úvodu vychytal brankář. Vančura mířil ze střední vzdálenosti těsně nad. Po akci z levé strany pak před osamoceným Ronovským upálil míč ve skluzu domácí obránce,“ rekapituloval Svoboda a navázal: „Branku jsme ale v prvním poločase dali. Para hezkou kolmicí za obranu vysunul Hannicha, který naservíroval balón před bránu Ronovskému a ten uklidil míč na zadní tyč. S naším projevem v prvním poločase jsem byl spokojený. Vedli jsme dle mého názoru zaslouženě,“ konstatoval trenér Čáslavi. 

Ve druhém poločase ale hosté po dvou slepených brankách vyklidili pole: „Bohužel vše, co jsme si o poločasové přestávce řekli, zůstalo jen v kabině. Hned v úvodu druhého poločasu domácí dvěma brankami skóre otočili a ačkoliv do konce zápasu zbývalo téměř čtyřicet minut, naše hra se rozsypala jako domeček z karet,“ kroutil Svoboda hlavou.

„Pro mě věc naprosto nepochopitelná, ale vypadali jsme z role a nadšení domácí nám přidávali jednu branku za druhou. Třikrát jsme inkasovali z rohových kopů, a proto výsledek vypadá tak krutě. To, co nás zdobilo v prvním poločase, kdy jsme zodpovědně dostupovali hráče soupeře a byli organizovaní, jsme ve druhém poločase neplnili a inkasovali velmi laciné branky po rozích,“ mrzelo jej. 

„Za mě to byl nejhorší poločas, který jsme v Čáslavi v podzimní části sezóny předvedli. Teď máme týden na to odhalit příčiny tak, abychom se těchto zkratů do budoucna vyvarovali. Před námi jsou ještě velmi těžká utkání s Kolínem a Velkými Hamry, ze kterých chceme vytěžit co nejvíce bodů,“ uzavřel.

Foto a video ze zápasu najdete zde!

Videoreportáž z utkání je zde!

5 : 1
(0 : 1)

FK Letohrad

 

FK Čáslav

Branky

49. Strasser, 52. Trnka, 63. Macek, 72. Filip, 83. Zbudil – 16. Ronovský

Sestava

Hartych – Jelínek (78. Kurka), Richard, Mráz, Para (60. Mach) – Petrů, Vančura – Strnad (78. Váňa), Kořínek (78. Čuchal), Hannich – Ronovský (68. Trekoval). Trenér Jakub Svoboda.