KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Čáslavští fotbalisté v přípravném utkání nestačili na Brandýs nad Labem

Čáslav – Fotbalisté Čáslavi v dalším přípravném utkání na domácí umělé trávě přivítali Brandýs nad Labem. Domácím fotbalistům hrubě nevyšel první poločas, z vítězství se tak radovali hosté. 

Článek ze Svoboda.info

Všechny fotky a videa ze zápasu naleznete ZDE.

Hodnocení trenéra

„Nám se extrémně nepovedl první poločas. Byli jsme absolutně nuloví ve hře dopředu. Měli jsme špatný pohyb, nesprávné náběhy. Všechno bylo do útočné fazé špatně,“ řekl po utkání trenér Čáslavi Radim Truksa

„V prvním poločase jsme měli jen jednu šanci, kdy Kopp vysunul Vančuru, ale ten místo zakončení zkoušel brankáři kličku, ovšem neúspěšně. V bránění standradních situací jsme si počínali naivně. Obě branky jsme navíc inkasovali právě po standardních situacích. Navíc hosté v prvním poločase ještě nedali dvě šance, takže jsme mohli prohrávat i jedna čtyři,“ konstatoval Truksa. 

„Ve druhém poločase se naše hra zlepšila. Soupeř už příležitosti ke skórování neměl. My jsme šance zahazovali. Dvakrát neuspěl Ronovský, nastřelili jsme i břevno. Šanci nedal ani Kamil Petrů. Branku jsme bohužel nedali,“ litoval Radim Truksa. 

„Z celkového pohledu je zápas pro nás velmi nepovedený. Na druhou stranu jsem rád, že jsme po delší době prohráli. Alespoň si trošku sedneme na zem,“ uzavřel.

0 : 2
(0 : 2)

FK Čáslav

 

FK Brandýs nad Labem

Branky

Sestava

Čáslav: Kubát – Fuxa (15. Dastych), Mráz, Kunášek, Hannich – Strnad, Vocel, Čuchal (30. K. Petrů), Vančura (60. Čuchal), Kořínek – Kopp (46. Ronovský). Trenér Radim Truksa.