ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

A-tým: FK Čáslav - Neratovice/Byškovice, sobota 15. srpna od 10:00 hod.
FANSHOP - nové zboží pro fanoušky klubu!

Celá zpráva

Čáslavští fotbalisté v úvodním přípravném utkání remizovali se soupeřem z Brna

Nymburk – Fotbalisté Čáslavi zahájili sérii deseti přípravných utkání na podzimní část divize C utkáním s celkem Dosta Bystrc-Kníničky. Se soupeřem z krajského přeboru Jihomoravského kraje se utkali ve Sportovním centru Nymburk.

Čáslav – Dosta Bystrc-Kníničky 1:1 (0:1)

„První poločas se nám moc nevyvedl. Fotbalovosti jsme v něm moc neukázali. Naopak jsme v prvních deseti minutách hned dvakrát chybnou rozehrávkou nabídli brejk soupeři,“ kroutil hlavou Jakub Svoboda, trenér Čáslavi.

„My jsme měli dvě zajímavé příležitosti. Po rohovém kopu těsně mimo hlavičkoval Mráz. Povedenou ránu Klepala ze střední vzdálenosti zlikvidoval gólman soupeře. V poločase jsme ale prohrávali, když na nás byla odpískána penalta, kterou soupeř proměnil,“ popisoval.

„Do druhého poločasu jsme vyslali sedm nových hráčů. I když máme rezervy v týmovém napadání a dalších aspektech organizace hry, tak se nám druhá půle vydařila lépe. Měli jsme několik vyložených šancí. Skóre jsme srovnali deset minut před koncem, kdy Kurka našel před bránou volného Netušila a ten zavěsil. V poslední minutě nás pak podržel brankář Beran, který zneškodnil hlavičku z bezprostřední blízkosti,“ konstatoval Jakub Svoboda.

FC DOSTA Bystrc - Kníničky

Branka Čáslavi: 82. Netušil.

Čáslav I. poločas: Beran – Jelínek, Šmejda, Mráz, Kurka – Klepal, Petrů – Mlynka, Král, Hannich – Ronovský.

Čáslav II. poločas: Beran – Čáp, M. Svoboda, Richard, Kurka – Strnad, Klepal, Petrů, Čuchal – Netušil, Váňa. Trenér Jakub Svoboda.