ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Čáslavští fotbalisté vedení neudrželi, nakonec prohráli 1:2!

Čáslav – Fotbalisté Čáslavi ve svém třetím přípravném utkání na novou divizní sezónu ochutnali hořkost porážky. Na domácím hřišti nestačili na divizní Havlíčkův Brod. 

Hodnocení trenéra

Trenér Čáslavi Jakub Svoboda nebyl s výkonem svého týmu moc spokojen: „Ze zápasu mám rozpačité dojmy. Po náročném týdnu měla řada kluků těžké nohy, a to se na jejich výkonu podepsalo,“ řekl Jakub Svoboda. 

„V prvních deseti minutách jsme měli dvě velké šance. Nicméně Váňa ani Ronovský neuspěli. Prosadili jsme se až po rohovém kopu, kdy si nejdůrazněji počínal Hannich. Vedení jsme ale nedrželi dlouho. O pět minut později ztratil míč Mlynka, soupeř podnikl rychlý protiútok a střelou na přední tyč srovnal. To byla laciná branka. Nám v prvním poločase moc nefungovala souhra dvojic, trojic hráčů, kteří se často nestíhali vhodně doplňovat,“ mrzelo trenéra Čáslavi. 

„Ve druhém poločase jsme měli opět dvě velké šance. Sám na bránu šel Ronovský i Mlynka. Jednou jsme netrefili bránu, podruhé podržel hosty dobře chytající brankář. Branku jsme opět inkasovali po naší šílené hrubce, kdy jsme z našeho útoku v přečíslení chybnou nahrávkou založili rychlý protiútok hostí, kteří snad na tři dotyky uklízeli míč do naší prázdné brány,“ kroutil Svoboda hlavou. 

„Druhý poločas z naší strany za moc nestál. Nebyli jsme aktivní, neměli jsme míč v takovém držení, v jakém bych si to představoval. Jsme ve fázi kondičního bloku přípravy, tak z výsledku a výkonu nakonec moc velké závěry nedělám,“ uzavřel Jakub Svoboda.

Foto a video z utkání naleznete zde!

1 : 2
(1 : 1)

FK Čáslav

 

FC Slovan Havlíčkův Brod

Branky

20. Hannich. 

Sestava

Barták – Kurka (46. M. Svoboda), Richard, Mráz (65. Kurka), Hannich – Mlynka (46. Čuchal), Vančura, Petrů (46. Klepal), Král (65. Petrů) – Ronovský, Váňa (65. Mlynka). Trenér Jakub Svoboda.