ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Čáslavští fotbalisté vezou z půdy divizního nováčka dva body!

Horky nad Jizerou – Fotbalisté Čáslavi vstoupili do nové divizní sezóny utkáním na půdě nováčka divizní skupiny C – FC Horky nad Jizerou. Po bezbrankovém průběhu zápasu zvládli hosté penaltový rozstřel, když domácí dokázali brankaře Kubáta pokořit pouze jedenkrát. Čáslavští se tak radují ze zisku dvou bodů!

Článek ze Svoboda.info

Hodnocení trenéra

I přes zisk dvou bodů ze hřiště soupeře nebyl trenér Čáslavi Radim Truksa s výkonem svých svěřenců spokojen: „Myslím si, že jsme dnes neodehráli dobrý zápas. Nám se po celý zápas nepodařilo kombinačně dostat do utkání. Ztratili jsme spousty míčů. Byli jsme absolutně nuloví v ofenzivni hře. Během celého zápasu jsme měli jednu, maximálně dvě pološance. S výkonem jsem nespokojený, utkání se nám nepovedlo,“ přiznal Radim Truksa. 

„Po zápasech v přípravě jsem od našeho týmu očekával daleko lepší výkon. Domácí měli tři, čtyři šance. Z trestného kopu trefili tyč a také břevno. Takže jsme měli i štěstí,“ konstatoval. 

„Při penaltách ale domácí neuspěli. Z pěti pokusů dali jen jeden. Po penaltáchjsme tedy vyhráli. Výkon, kterým jsme se prezentovali, mě vůbec neuspokojil. Zápas se mi nelíbil,“ uzavřel zklamaně. 

0 : 0
(0 : 0)

FC Horky nad Jizerou

 

FK Čáslav

Branky

Rozhodčí: Vyhnanovský – Štefan, Machýček. Žluté karty: Mynář – Kunášek, Hannich. Diváků: 180. 

Sestava

Horky n/J: Michňa – Boruta, Murárik, Šťastný, Klein, Smetana, Horák, Ondrušík, Mynář (43. Zikmunda), Jeník (84. Marčík), Korec (62. Kořínek). Trenér Zdeněk Doležal. 

Čáslav: Kubát – Skokan, Mráz, Vebr, Kunášek – Mlynka (60. Petrů), Vančura (74. Kořínek), Čuchal (60. Strnad) ,Vocel, Hannich – Jícha. Trenér Radim Truksa.