KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Čáslavští fotbalisté získali dva body, na úvod jara přestříleli Hlinsko na pokutové kopy

Čáslav – Fotbalisté Čáslavi vstoupili do jarní části dvizní skupiny C soubojem s týmem Hlinska. Domácí museli dotahovat jenogólový náskok soupeře. To se jim nakonec povedlo. Bonusový bod pak týmu Čáslavi vychytal brankář Barták.

Hodnocení trenéra

„Mrzí mě náš herní projev v prvním poločase.To jsme nebyli my. Nedokázali jsme reagovat na zhuštěný blok soupeře. Byli jsme kolikrát opravdu bezradní, bez pohybu,“ řekl trenér Čáslavi Jakub Svoboda pokračoval: „Hosté vyráželi do brejků a po jedné takové situaci jsme faulovali a z pokutového kopu jsme inkasovali.“ 

„My jsme v prvním poločase měli za stavu nula nula jednu stoprocentní šanci. Za obranou soupeře se objevil Ronovský, přehodil i brankáře a míč směřující do branky vykopl stoper Musa. Jinak jsme byli neškodní. Hosté měli šanci v úvodní minutě zápasu a pak jim v závěru poločasu nabídl příležitost Petrů, naštěstí nás podržel brankář Barták,“ popisoval Svoboda. 

„Ve druhém poločase jsme byli častěji na míči. Dokázali jsme kombinovat na polovině soupeře, z čehož pramenily centrované míče do šestnáctky a nějaké náznaky šancí,“ řekl Svoboda. 

„Vyrovnali jsme po dlouhém autu, kdy poté Netušil priťukl míč Hannichovi na hranici pokutového území, který se slabší nohou trefil krásně do šibenice,“ popisoval Svoboda.

„Po vstřelené brance jsme se na můj vkus až moc pustili do hry vabank. Možná to bylo zajímavé pro diváky. Hosté si během posledních dvaceti minut vytvořili v hektickém závěru dvě velké šance. My jsme kontrovali šancí Ronovského a především Richarda, který ze dvou metrů přehlavičkoval bránu,“ mrzelo Svobodu. 

„Zápas tak dospěl do pokutových kopů, které jsme tentokrát zvládli my. Jsem rád za dva body, nicméně mě zklamal náš výkon v prvním poločase. To už je ale minulost, soustředíme se na důležitý zápas v Libiši, ze kterého chceme tři body,“ uzavřel Svoboda. 

Foto a video z utkání naleznete zde!

1 : 1
(0 : 1)

FK Čáslav

 

FC Hlinsko

Branky

70. Hannich – 14. Vašek pok. kop. 

Sestava

Barták – Para (46. Jelínek), Richard, Mráz, Hannich – Strnad (66. Mach), Vančura, Petrů, Čuchal – Ronovský, Netušil (83. Váňa). Trenér Jakub Svoboda.