ODSTARTUJ S NÁMI ODSTARTUJ S NÁMI
ODSTARTUJ S NÁMI

13. 5. 2018, 14:00

chci startovat

Čáslavští na hřišti Admiry bodovali, mohli ale prý vytěžit více

Praha - Fotbalisté FK Čáslav nastoupili k utkání 24. kola divize C v neděli před obědem na hřišti Admiry Praha. Po domácí prohře s Dvorem Králové chtěli získat zpět ztracené body.

Článek ze Svoboda.info

Všechny fotky a vide ze zápasu naleznete ZDE.

Čáslav rozehrála zápas dobře, už ve 12. minutě je dostal do vedení Jícha. "Domácí jsme zaskočili aktivním presinkem, začátek se nám vydařil," komentoval úvod trenér FK Čáslav Radim Truksa.Jenže hosté o vedení přišli ve třech minutách po dvou rychlých gólech. "To nás samozřejmě opařilo," přiznal kouč a dodal: "I z prvního poločasu jsme mohli vytěžit více, ale svou šanci, kterou jsme měli, jsme neproměnili."

Krátce po změně stran srovnal na 2:2 opět Jícha. "V tu chvíli jsme vedení mohli strhnout na svou stranu, bohužel po laxním bránění stoperů na polovině hřiště se Pavlata dostal za oba a po samostatném úniku nadvakrát proměnil," popisoval krizový moment hostů Radim Truksa. Konečný výsledek 3:3 v 60. minutě stanovil Jakub Vančura. "Vysunul ho Honza Jícha a po samostatném úniku srovnal na 3:3," doplnil a dodal: "V zápase mohla obě mužstva vyhrát i prohrát, bod je asi spravedlivý. Domácí všechny penalty proměnili, za nás nedal Jakub Vančura, takže druhý bod, který by nám asi slušel, jsme nepřivezli."

Radim Truksa je spokojený s aktivní hrou svého celku směrem dopředu v nedělním duelu. "Bohužel jsme dnes byli hodně naivní v bránění. Získali jsme jen jeden bod, v tomto utkání jsme měli nato získat více," uzavřel.

FK Admira Praha

Branky: 17., 20. Mošna, 53. Pavlata - 12., 49. Jícha, 60. Vančura

Admira Praha: Žulevič - Fric (56. Turák), Martinic, Paťha, Mošna, Čácha (79. Štefan), Pavlata, Pelikán, Bielesz, Zahálka, Horák. Trenér Jiří Hruška. Čáslav: Kubát - Skokan, Růžička, L. Vebr, Kunášek - Strnad (85. Fuxa), Richard, J. Petrů, Hannich (89. Černík) - Vančura, Jícha.