Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00! Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!
Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!

Cyklovýlet čáslavského A-týmu

Po sobotním zápase jsme celé mužstvo jeli na kolech do Ovčár.

Po zápase byl naplánovaný výlet do Ovčár k našemu vedoucímu mužstva Pepovi Záklasníkovi.
Kolem 13:30 jsme se začali scházet v Nových Dvorech na náměstí. Odtud jsme se vydali směr Týnec nad Labem přes vesnice Záboří, Konárovice, Jelen, Býchory, až k našemu cíli- do Ovčár. Do cíle jsme dorazili lehce po třetí hodině odpolední. Nasledným programem byl oběd a po jídle jsme se všichni dívali na zápas o třetí místo na mistrovství světa ve fotbale v Rusku. Díku projektoru jsme měli obraz větší, tudíž byl požitek z celého utkání lepší. Po tomto bodu programu jsme si už jen spolecně užívali grilovaní na zahradě.
Druhý den ráno se pomalu každý z nás vrátil do svých domovů.
Tímto bych chtěl všem zúčastněným poděkovat  a největší poděkování patří Pepovi, který se o nás po celou dobu naší návštevy skvěle staral.
Doufám, že se v takto dobré náladě i počasí sejdeme přístí rok. :)

Vlevo fotka všech členů výletu v Ovčárech (jen Mlynka byl ještě na cestě) --->