NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Další smutná zpráva pro náš klub: zemřel pan Karel Vašíček

Čáslav – Další smutná zpráva zastihla náš klub. V této nelehké době jsme obdrželi informaci o náhlém úmrtí pana Karla Vašíčka z Čáslavi. Ten v našem klubu v minulosti dlouhá léta působil jako trenér mládeže. Během řady let trénoval v našem klubu kategorie mladších a starších žáků v žákovské lize, posléze působil u kategorie mladšího dorostu v divizi.

Právě pan Karel Vašíček byl trenérem jednoho z našich nejslavnějších odchovanců, kterým je Petr Janda, bývalý hráč Slavie Praha a vicemistr světa do 20 let.

Pan Karel Vašíček byl vždy usměvavým člověkem, který si pokaždé dokázal získat přízeň svých svěřenců.

Vedení FK Čáslav touto cestou vyjadřuje upřímnou soustrast nejbližší rodině a všem příbuzným.