FANSHOP - nové zboží pro fanoušky klubu!

Celá zpráva

Děkujeme za podporu v sezóně 2019/2020

Vážení fanoušci a podporovatelé klubu FK Čáslav,

chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za podporu v uplynulé sezóně. Byť byl soutěžní ročník 2019/2020 poznamenám celosvětovou pandemií COVID-19, tak i přesto jsme si nakonec v průběhu jara našli společnou cestu do čáslavských Vodrant.

Co nevidět se rozběhnou letní přípravy všech týmů FK Čáslav. O plánech a průběhu letního drilu jednotlivých týmů Vás budeme prostřednictvím našeho oficiálního webu samozřejmě informovat. Stejně tak se dozvíte trenérské obsazení našich družstev, včetně soutěží, do kterých byly celky FK Čáslav pro sezónu 2020/2021 přihlášeny.

Spustili jsme pro Vás fanshop, ve kterém si můžete online objednat minidres nebo šálu našeho klubu. Zároveň si můžete oba předměty zakupit přímo ve sportovním areálu Vodranty.

Těšíme se na společnou viděnou na zápasech FK Čáslav v nadcházející sezóně 2020/2021!