Členské příspěvky jaro 2020

Jak zaplatit

Divizní utkání áčka a souboj béčka se Sokolčí se uskuteční bez diváků!

Čáslav/Libiš – Fotbalisté Čáslavi v rámci 17. kola divizní skupiny C cestují v sobotu 14. března dopoledne do Libiše. Zápas se uskuteční bez diváků! „Vzhledem k nařízení FAČR a Bezpečnostní rady státu bude následující divizní utkání, hrané tuto sobotu 14.3. 2020 od 10:15 hodin, mezi TJ Sokol Libiš a FK Čáslav, odehráno bez diváků,“  informují zástupci libišského fotbalu.

Podobný osud má i nedělní domácí zápas čáslavské rezervy s týmem Sokolče, který má výkop v 15 hodin a bude se hrát rovněž bez diváků : „Je nutné respektovat nařizení FAČR a Bezpečnostní rady státu. Z těchto důvodů přistupujeme jako pořadatel utkání k sehrání zápasu bez přítomnosti diváků. Našim příznivcům se omlouváme a věříme, že nastalou situaci pochopí,“ uvedl Radek Zoufalý, sekretář FK Čáslav.