FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!

PŘIHLÁSIT SE!

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

FK Čáslav od pondělí 12. dubna znovu obnoví tréninkový proces!

Doba online trénování a individuálních tréninků je doufejme nadobro pryč! FK Čáslav v pondělí 12. dubna 2021 obnovuje tréninkový proces napříč všemi věkovými kategoriemi.

Veškerý provoz bude probíhat za přísných hygienických a režimovým opatření, která od pondělí 12. dubna odpovídají pandemickému zákonu,“ uvedl Radek Zoufalý, člen VV FK Čáslav a pokračoval: „Tréninky budou probíhat na základě předem stanoveného harmonogramu s tím, že budeme respektovat aktuální podmínky pro amatérský sport,“ doplnil Zoufalý.

Tyto podmínky od pondělí 12. dubna 2021 spočívají v dodržení počtu dvaceti osob na jednom sportovišti bez využití vnitřních prostor sportovišť (sprchy, šatny, apod.).

"O termínech a časech tréninkových jednotek budou své týmy informovat trenéři v nejbližších hodinách, případně během zítřejšího dne," dodal Radek Zoufalý.