KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!
FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!

PŘIHLÁSIT SE!

FK Čáslav spustil E-SHOP s klubovým oblečením a doplňky

FK Čáslav spustil v pondělí 5. dubna dlouho plánovaný online projekt v podobě vlastního e-shopu. Na adrese www.shop.fkcaslav.cz mohou fanoušci, hráči, členové klubu a další nakoupit fotbalové oblečení a doplňky s motivem FK Čáslav.

Klubová identita

„Spuštění tohoto projektu je dalším střípkem do mozaiky skládání jednotné klubové identity, komunity FK Čáslav. Je pro nás velmi důležité, aby hráči a hráčky, trenéři a realizační pracovníci klubu vystupovali jednotně nejen na hřišti při tréninku a zápasech, ale i mimo hřiště. Společné oblečení je významnou součástí klubové příslušnosti, na kterou by měl být každý člen FK Čáslav patřičně hrdý,“ uvedl za vedení FK Čáslav Jakub Svoboda a navázal: „V klubovém e-shopu FK Čáslav si přijde na své každý! Fanoušci klubu si mohou objednat originální zápasové dresy A-týmu dospělých, oblečení z klubové kolekce a další doplňky jako jsou například šála nebo minidres FK Čáslav,“ vyjmenoval.

Servis pro rodiče

„Chtěli jsme vylepšit i servis pro rodiče dětí, které v klubu FK Čáslav hrají. Rodiče tak nyní mohou pro své děti objednat klubové věci na trénink, či vycházkové oblečení na utkání online z pohodlí domova. Vyzvednout si je mohou osobně v areálu FK Čáslav nebo si je dokonce mohou nechat zaslat přímo domů, případně na jednu z mnoha poboček Zásilkovny Z POINT,“ sdělil Jakub Svoboda a pokračoval: „Členové klubu mají navíc výrazné speciální slevy na klubové oblečení značky Nike a sety produktů.“

Doplňkové zboží jako jsou minidresy, šály, kšiltovky, vaky apod. jsou k dostání prakticky okamžitě. „Co se týká oblečení, garantujeme doručení s potiskem do 14 dnů,“ upřesnil Svoboda.

Podpora značky

Všechny nabízené produkty v e-shopu nesou originální logo FK Čáslav. „Několikrát za rok plánujeme rozšíření sortimentu. Nyní přicházíme s úplnou novinkou, kterou jsou dvě barevné varianty pánských a dámských kšiltovek a dvou různých kšiltovek pro děti. Na všech bude vyšité logo FK Čáslav,“ prozradil Svoboda a doplnil: „Zakoupením těchto klubových produktů podpoříte FK Čáslav. Děkujeme.“