KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!
FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!

PŘIHLÁSIT SE!

FK Čáslav vyhlašuje nejlepší hráče roku 2020 – kategorie dospělí

Čáslav – Tradiční akt vyhlášení nejlepších hráčů jednotlivých kategorií fotbalového klubu Čáslav probíhá na únorovém plese klubu. Letos však tato akce musel být z důvodů pandemie zrušena. Avšak na vyhlášení top hráčů FK Čáslav přeci jenom dojde!

Ve čtyřdílném seriálu představíme oceněné hráče z kategorií přípravek, žáků, dorostu a dospělého fotbalu. Ocenění si své ceny převezmou osobně jakmile nám současná situace dovolí se znovu osobně potkávat na fotbalových trávnících. Všem oceněným hráčům za rok 2020 gratulujeme!

Ženy:

Blanka Jelínková - gólmanka, spolehlivá v brance, poctivá, pracovitá. Podrží tým, když je třeba.

Markéta Jehličková - obránce, ovšem i výborná gólmanka, když je třeba zaskočit, což předvedla i v této sezoně; pracovitá, neuhne ze souboje. 

Klára Vaněčková – správná kapitánka, střední záložnice, pracovitá, naběhá spoustu kilometrů, jde vždy příkladem i když se nedaří, snaží se povzbudit, táhnout tým. 

B – Muži:

Stanislav Kovařík - Standa se v brance o post jedničky B týmu pere s mladším Jakubem Beranem. Oba předváděli velice dobré individuální výkony. U Standy je vidět, že pomalu ale jistě dozrává a stává se oporou týmu. Organizace hry a jisté výběhy, to ho zdobí.

Marek Lebduška - Marek uzrál jako Standa pomalu, ale o to jistěji. Marek vzal roli kapitána zodpovědně a mladé mužstvo usměrňoval správným směrem.

Milan Čáp - Milan je stejně jako Standa hráčem A- týmu, ale především základním kamenem B týmu, kde získává sebedůvěru a zkušenosti. Milana zdobí zápal pro hru a poctivost. Jen tak dál!

A – Muži:

Ondřej Barták – Spolehlivý brankář, který svůj stoprocentní přístup z tréninku přenáší do mistrovských zápasů. Jedná se o brankáře, který má skvělý reflex, na brankové čáře je téměř nepřekonatelný. Ondra je penaltovým specialistou. Již několikrát svůj tým podržel při střelbě z pokutového kopu.

Kamil Petrů – Příkladný kapitán. Stoprocentní docházka na tréninky a převzetí zodpovědnosti za mladý tým na hřišti. Z pozice stopera diriguje hru týmu. Příkladný brousek, který by na hřišti nechal duši.

Jan Strnad – Poctivý a velmi pracovitý krajní záložník. Jeho doménou je zarputilost v osobních soubojích, neúnavné pilování podél postranní čáry, kde své spoluhráče podporuje jak v útoku, tak v obraně. Další ze stavebních kamenů čáslavské kabiny.