ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!
ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Fotbalisté Čáslavi absolvovali zimní soustředění, z Heřmanic se vrátili spokojení

Heřmanice v Podještědí – Celkem třiadvacet členů čítala výprava FK Čáslav, která se zúčastnila zimního soustředění v obci Heřmanice v Podještědí na Liberecku. „David Dastych kvůli zranění doplnil náš realizační tým, David Čermák se pak staral o přípravu brankářů,“ upřesnil trenér Čáslavi Jakub Svoboda

Do tréninků se tak zapojilo dvacet hráčů. „Bohužel zatím nemáme k dispozici brankáře Denise Hartycha z Mladé Boleslavi. Kovařík je zraněný a brankář béčka Beran zase nemohl kvůli škole. Domluvili jsme se tak s Tomášem Žítkem z Ronova, kterému bych chtěl tímto poděkovat, že s námi jel a v tréninku doplnil Ondru Bartáka,“ prozradil Jakub Svoboda. 

Na soustředění s čáslavským týmem odjel také Lukáš Mrázek, který naposledy působil v dresu Ždírce nad Doubravou v divizní skupině D. „S Lukášem jsme se dohodli, že u nás bude na čtrnáct dní na zkoušce, poté si sedneme a vše vyhodnotíme,“ řekl Jakub Svoboda. 

Čáslavští během tří dnů absolvovali celkem osm tréninkových jednotek. „K dispozici jsme měli hřiště s umělou trávou, na kterém se odehrálo devadesát procent tréninků. Klukům jsem říkal, že se jedná o herně-kondiční soustředění. Většina z nich mi ale vytýkala, že to bylo spíše kondinční soustředění,“ uvedl Svoboda s úsměvem.  

Jsem rád, že se, až na malé bolístky, nikdo nezranil a hráči mohli absolvovat plnou zátěž. Jeli jsme do neznámého prostředí, ale zázemí, služby a podmínky pro tréninky byly skvělé, takže jsme se soustředěním nadmíru spokojeni,“ zdůraznil Jakub Svoboda. 

Čáslavští fotbalisté odehrají druhé přípravné utkání v sobotu 1. února. V 10 hodin dopoledne na umělé trávě v Čáslavi přivítají rezervu druholigové Jihlavy.

Fotogalerie ze soustředění je zde!