ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Fotbalisté Čáslavi dohnali dvougólové manko, nakonec berou jeden bod!

Čáslav – Fotbalisté Čáslavi ve čtvrtém kole divizní skupiny C na domácím hřišti přivítali Dvůr Králové. Ačkoliv domácí v poločase prohrávali o dvě branky, dokázali skóre srovnat!

„Věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého. Soupeř je tradičním účastníkem divize, má zkušený mančaft. Znovu se nám nepovedl první poločas. Výkonem, kterým jsme se prezentovali, jsme zneuctili diváky, kteří nám přišli fandit,“ mrzelo trenéra Čáslavi Jakuba Svobodu

„Soupeř byl jednoznačně lepší, nám chyběl pohyb, bojovnost, zápalení pro hru. V poločase jsem mohl v kabině ocenit pouze to, že prohráváme pouze o dvě branky,“ řekl Svoboda. „Nicméně první vyloženou šanci utkání jsme měli my. Ronovský ale v úvodu zápasu po přihrávce Strnada ve vyložené pozici nemířil přesně. Na to se nehraje. My jsme v prvním poločase na hřišti prakticky nebyli,“ litoval.

"Ve druhém poločase jsme předvedli přesně ten výkon, kterým jsme se prezentovali v přípravě. Na hraně rizika jsme napadali soupeře, byli agresivní a z toho pramenily šance. První branku dotlačil do sítě Ronovský. Ještě před tím měl šanci Richard, jeho hlavičku ale chytil brankář hostí. Hráli jsme s maximálním nasazením, a to se nám v závěru vyplatilo. Po dalším tlaku se po standardní situaci dostal k odraženému míči stoper Richard a vrátil ho zpátky do sítě,“ popisoval Jakub Svoboda.

„V posledních minutách mohly vyhrát oba týmy. Za nás nasměroval pohotovou ránu pod břevno Král, ale gólman hostí ji vytáhl na roh. Na druhé straně v poslední minutě hlavičkoval hostující hráč ve vyložené pozici vedle,“ rekapituloval Svoboda.

„V pokutových kopech jsme pak ze čtyř pokusů tři nedali a bylo rozhodnuto. Jsem rád, že jsme se po katastrofálním prvním poločase dokázali vrátit do utkání, nicméně zisk jednoho bodu je asi spravedlivý,“ řekl.

Zdroj: www.svoboda.info

Videosestřih utkání naleznete zde!

Foto a video ze zápasu je zde!

TJ Dvůr Králové nad Labem

65. Ronovský, 82. Richard – 20. Knespl, 28. Vitebský.

Hartych – Para, Mráz, Richard, Hannich – Petrů (37. Čuchal), Mach – Strnad (90. Váňa), Vančura, Kořínek (62. Král) – Ronovský (70. Trekoval). Trenér Jakub Svoboda.