KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Fotbalisté Čáslavi dvougólové manko z prvního poločasu nedotáhli

Čáslav – Fotbalisté Čáslavi v dalším kole divizní skupiny C přivítali lídra tabulky – Vysoké Mýto. 

Hodnocení trenéra

„Nastoupili jsme proti prvnímu celku tabulky a musím říct, že jsme po celý zápas byli soupeři nejméně vyrovnaným soupeřem. První půlhodina zápasu nám vyšla velmi dobře. Soupeře jsme dobře presovali a vytvářeli si i šance. Strnad šel sám na bránu, ovšem nedal. Hannich pak po standardní situaci nedokázal míč ve skrumáži dopravit do brány. Byli jsme aktivní, nebezpeční, škoda, že jsme náš tlak nepřetavili ve vedoucí branku,“ litoval trenér Čáslavi Jakub Svoboda.  

„To se povedlo soupeři, dvakrát jsme triviálně chybovali v rozehrávce a soupeř nás ze dvou šancí, které jsme mu nabídli na zlatém podnose, trestal,“ kroutil hlavou Jakub Svoboda. 

„Ve druhém poločase jsme již nebyli tak organizovaní, museli jsme dvakrát vynuceně střídat a překopat systém. Nicméně jsme dokázali dát kontaktní branku. Navíc jsme měli další dvě, tři šance, kdy střílel Vančura, Kořínek nebo Váňa. Nic se však neujalo. Soupeř nás samozřejmě zlobil do otevřejnější obrany, ale ani hosté si v zakončení nevedli přesně,“ popisoval Svoboda. 

„Mrzí mě, že jsme možná odvedli nejlepší výkon na domácím hřišti v podzimní části sezóny a jsme bez bodového zisku. Nicméně odvrácenou stranou mince je fakt, že jsme byli schopni zatlačit vedoucí tým tabulky a do hry jsme dostali dva hráče ročníku 2002,“ řekl Svoboda a doplnil: „Pokud v tomto duchu budeme pracovat nadále, já osobně věřím, že jdeme správnou cestou, i když to zrovna neznamená zisk bodů v daném zápase. Kluky bych chtěl za výkon pochválit,“ uzavřel.

Foto a video z utkání naleznete zde!

1 : 2
(0 : 2)

FK Čáslav

 

SK Vysoké Mýto

Branky

63. Ronovský – 28. a 38. Hrubý.

Sestava

Hartych – Jelínek (85. Chábera), Mráz, Richard (54. Kurka), Hannich – Čuchal (81. Batelka), Petrů (46. Král) – Strnad, Vančura, Kořínek (68. Váňa) – Ronovský. Trenér Jakub Svoboda.