ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Fotbalisté Čáslavi hostí v neděli Náchod, zápas startuje již v 15 hodin!

Čáslav – Navzdory vládním opatřením amatérský fotbal stále žije! Fotbalisté Čáslavi tak v dalším kole divizní skupiny C přivítají na domácím hřišti třetí celek tabulky – FK Náchod. Zápas se odehraje již od patnácti hodin odpoledne. „Původně se mělo hrát od půl čtvrté, ale utkání by nám kolidovalo s hokejovým derby, tak jsme udělali pro fanoušky vstřícný krok, aby se mohli zajít podívat i na hokej. Výkop utkání je tak posunut o půl hodiny na pátnáctou hodinu,“ upřesnil sekretář klubu Radek Zoufalý

Pro fanoušky čáslavského fotbalu bude otevřena hlavní tribuna na sezení. Ostatní sektory na stání budou uzavřené. „Prosíme diváky o respektování pokynů pořadatelů. Klub se řídí pravidly pro pořádání zápasů regionálního fotbalu, které vydal FAČR,“ uvedl Radek Zoufalý a navázal: „Prodávat se tak budou pouze vstupenky na sezení na konkrétní sedačku. Prosím, dodržujte na tribuně rozestup dvou metrů, zároveň doporučujeme dodržování přísných hygienických opatření,“ doplnil Zoufalý. 

Čáslav se s Náchodem v nedohrané loňské sezóně střetla jednou. Na domácí půdě Čáslavští svého soka porazili po pokutových kopech 7:6, když po devadesáti minutách hry bylo skóre 1:1. Tehdy se v domácím dresu trefil Adam Ronovský.

„Chceme navázat na dvě povedená domácí utkání, kdy jsme získali plný počet šesti bodů,“ uvedl trenér Čáslavi Jakub Svoboda. „Budeme se opět snažit hrát ofenzivně tak, aby si diváci přišli na své. Věřím, že zápas znovu zvládneme a přípíšeme si tři body. Musíme napravit zaváhaní z posledního utkání z Kosmonos,“ uzavřel Svoboda. 

6. kolo: FK Čáslav – FK Náchod, neděle 27. září od 15:00 hod.