KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Fotbalisté Čáslavi na úvod přípravy remizovali s Brandýsem nad Labem

Brandýs nad Labem – Fotbalisté Čáslavi zavítali k prvnímu přátelskému utkání v rámci letní přípravy do Brandýsa. Na hrišti účastníka divizní skupiny B diváci branku neviděli.

Hodnocení trenéra

„První poločas byl z naší strany povedenější než druhá půle,“ uvedl po utkání trenér Čáslavi Jakub Svoboda a pokračoval: „V prvním poločase jsme si my i soupeř vytvořili po dvou brankových příležitostech. My jsme bohužel naše nadějné brejkové situace nedotáhli po centru před bránu k zakončení. Soupeř jednou pěkně vystřelil po naší chybě v rozehrávce a podruhé zahrozil ze standardní situace,“ popisoval Jakub Svoboda. 

„Ve druhém poločase jsme zbytečně ztráceli míče na polovině soupeře a dlouho jsme se nemohli dostat k zakončení. Soupeř střilel jednou těsně vedle z přímého kopu a jednou opět zahrozil po rohovém kopu. Ze hry jsme domácí k ničemu nepustili,“ připomněl Svoboda.  

„V závěru zápasu jsme měli dvě stoprocentní šance. Nejprve Čuchal sám před brankářem vyslal ve vyložené pozici velmi slabou střelu. Poté Hannich našel za obranou domácích Strnada, který byl v samostatném úniku faulován na hranici velkého vápna. Náledný přímý volný kop poslal Čuchal těsně vedle,“ litoval. 

„Remíza je k vývoji střetnutí zřejmě spravedlivá. Hráči si po týdnu letní přípravy vyzkoušeli zápasové zatížení. Do zápasu měli chuť, a to je jen dobře,“ uzavřel.

Zdroj: www.svoboda.info

Foto a video z utkání naleznete zde!

0 : 0

FK Brandýs nad Labem

 

FK Čáslav

Branky

Sestava

Čáslav: Kubát (46. Karban) – Jelínek (46. Kurka), Mráz, M. Svoboda (46. Pavlík), Hannich – K. Petrů, Čuchal - Uher (46. Strnad), Král (65. Uher), Kořínek (46. Havrda) – Váňa (65. Kořínek). Trenér Jakub Svoboda.