ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Fotbalisté Čáslavi napravili prohru z Hlinska, na domácí půdě přehráli Libiš!

Čáslav – Fotbalisté Čáslavi ve druhém divizním kole na domácí půdě přivítali celek Libiše. Utkání plné zajímavých momentů nakonec přineslo Čáslavi tři body!

„Být nezaujatým divákem, asi bych si přišel na své,“ řekl trenér Čáslavi Jakub Svoboda a navázal: „Jako trenér domácího týmu jsem ale některé pasáže utkání, kdy se soupeř dostal do šancí, musel klukům vyčíst,“ přiznal.

„Tentokrát jsem do zápasu vstoupili nekoncentrovaně. Z toho pramenila penalta pro hosty. Naštěstí ji brankář Barták skvěle vystihl a poradil si i s následnou dorážkou,“ oddychl si trenér Čáslavi. „Do vedení jsme se dostali po dlouhém autu do vápna a pohotové střele Baška. Poté jsme v prvním poločase měli další čtyři, pět příležitostí ke skórování, ty jsme ale zahodili,“ mrzelo jej.

„Ve druhém poločase se na můj vkus hrálo až moc nahoru-dolů. Hosté navíc dokázali po rohovém kopu srovnat skóre. Naštěstí jsme ihned reagovali, když centr Strnada zakočil pěknou ranou na vzdálenější tyč Mlynka. O deset minut později si po centru Kurky srazil jeden z hostujících obránců míč do vlastní brány a vedli jsme o dvě branky,“ popisoval Jakub Svoboda.

„I v průběhu druhého poločasu jsme spálili tři vyložené příležitosti. Například Netušil šel sám na bránu, další šance měl Mlynka,“ řekl Svoboda a doplnil: „Jsme rádi za tři body. Kluky je třeba pochválit za nasazení a přístup. Kromě zraněných pilířů Mráze a Vančury, kteří nemohli hrát,  do zápasu nastoupili další dva polozranění hráči, kteří ani v týdnu netrénovali, i tak jsme zápas zvládli,“ oddychl si.

Foto a video z utkání je zde!

Videosestřih nejzajímavějších momentů je zde!

TJ Sokol Libiš

9. Bašek, 57. Mlynka, 68. vlastní – 55. Přibyl.

Čáslav: Barták – Kurka, Richard, K. Petrů, Hannich – Čuchal – Strnad, Král (46. Kopp), Mlynka (78. Trekoval) – Ronovský (86. Váňa), Bašek (58. Netušil). Trenér Jakub Svoboda.