KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Fotbalisté Čáslavi nastříleli Velimi pět branek!

Vyhnánek (60. Barták) – Kurka (46. Schovanec), Mráz (60. Kopp), K. Petrů, Mach (60. Eisner) – Vančura (70. Čuchal), Bašek (60. Havrda) – Slavík, Hejný, Hannich (60. Kulhánek) – Chábera (46. Ronovský). Trenér Jakub Svoboda.

„S výsledkem a naší hrou po pětašedesát minut můžeme být spokojeni. Někteří hráči se jeví ve velmi dobré formě, uvidíme, jestli si to přenesou do mistrovských zápasů,“ uvedl k zápasu trenér Čáslavi Jakub Svoboda

Čáslavští soupeři nasázeli v prvním poločase čtyři branky: „Dávali jsme góly po pěkných akcích. Dvakrát defacto do prázdné, jednou po rozehrávce od gólmana, čtvrtou pak po pěkném přenesení hry ze strany na stranu a sprintovém náběhu,“ popisoval Svoboda.

„V zápase jsme ale nebyli dominantní na míči, v poli to bylo poměrně vyrovnané. Ovšem tentokrát jsme si dokázali poradit s rychlím přechodem do útoku a naše akce jsme v rychlosti zakončovali do prázdné,“ pochvaloval si.

Ve druhém poločase obě strany přidali po jedné brance. „Mrzí mě náš projev v poslední třetině zápasu, kdy jsme vyměnili hned šest hráčů. Místo toho abychom soupeře fyzicky uběhali, tak se zápas už jen dohrával. Z toho jsem zklamaný,“ uzavřel Jakub Svoboda.

Foto a video ze zápasu je zde.

FC Velim

9. a 30. Hannich, 26. Chábera, 28. Hejný, 66. Ronovský – 80. Jícha.