KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Fotbalisté Čáslavi opět obdrželi branku v závěru zápasu, z Náchoda vezou jeden bod

Náchod – V dalším kole divizní skupiny C zavítali čáslavští fotbalisté do Náchoda. Bohužel v utkání zahodili několik šancí ke skórování a nakonec si odvážejí pouze jeden bod.

Článek ze Svoboda.info

Všechny fotky a videa ze zápasu naleznete ZDE.

Hodnocení trenéra

„Myslím si, že jsme měli zápas lépe takticky zvládnout. Zápas jsme nevyhráli jen svojí hloupostí,“ mrzelo trenéra Čáslavi Radima Truksu. 

„V prvním poločase jsme hráli to, co jsme chtěli. Byli jsme nebezpečnější, lepé jsme kombinovali. Dokázali jsme dát branku, kdy po úniku po pravé straně Strnad prostřelil brankáře. Poté parádně Vančura přeloboval z vápna brankáře. Míč ale skončil na břevně a z dorážky Ronovského jsme gól nevytěžili. V prvním poločase jsme hráli dobře,“ konstatoval.

„I nástup do druhého poločasu byl tak, jak jsme chtěli. Z naší aktivity pramenila šance, kdy Kopp šel sám na branku. Obstřeloval brankáře, ale míč šel těsně vedle branky,“ popisoval Radim Truksa a navázal: „Poté domácí hru otevřeli. Od 65. minuty nás dostali pod tlak. Do našeho pokutového území létalo hodně centrů. Vše jsme ale dokázali ustát. Bohužel v 86. minutě přišel centr do vápna. Jeden z našich hráčů špatně trefil míč při odkopu o dobíhají hráč domácích ze druhé vlny prostřelil vše, co mu stálo v cestě,“ uvedl.

I tak mohli Čáslavští ze zápasu vyválčit všechny tři body: „Přesto jsme mohli ještě vyhrát. Měli jsme tisíciprocentní šanci. Kořínek šel sám na bránu, míč předložil po malém vápně Vančurovi. Ten si balón zasekl, obránce projel okolo něho a Vančura bohužel trefil brankáře domácích, který při jeho zakončení již ležel na zemi,“ kroutil Truksa hlavou.

„Bohužel nás to mrzí. Jedeme s jedním bodem. Myslím si, že jsme měli zápas do 65. minuty rozhodnout,“ uzavřel.

1 : 1
(0 : 1)

FK Náchod

 

FK Čáslav

Branky

Branky: 86. Kabeláč – 36. Strnad.

Sestava

Rozhodčí: Hlaváček – Mailleo, Arnošt. Žluté karty: Kabeláč – Ronovský, Hannich. Diváků: 105.

Náchod: Hladík – Moravec, Kabeláč, Podolník, Rojšl, Zbudil, Malý, Nejman, Kadavý, Brich, Jahoda. Trenér Tomáš Strnad.

Čáslav: Kubát – Skokan, Mráz, Kunášek, Hannich – Strnad (85. Kořínek), Vocel (76. Dastych), J. Petrů, Kopp (69. K. Petrů) – Ronovský (64. Jícha), Vančura. Trenér Radim Truksa.