KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Fotbalisté Čáslavi otočili zápas s Velkými Hamry z 0:2 na 4:2!

Čáslav – Fotbalisté Čáslavi v posledním podzimním kole divizní skupiny C na domácím hřišti hostili celek Velkých Hamrů. Ačkoliv domácí fotbalisté po dvaceti minutách prohrávali nula dva, dokázali zápas nakonec otočit a připsat si tak důležité tři body!

Hodnocení trenéra

Řekl bych, že jsme byli po celé utkání lepším týmem a naše vítězství je zaslužené. I když cesta k němu byla velmi trnitá,“ přiznal trenér Čáslavi Jakub Svoboda.  

„V prvním poločase jsme kombinovali na polovině soupeře, ovšem do vyložených brankových pozic jsme se nedostávali. Hosté podnikli v první půli několik rychlých protiútoků, ze kterých nás trestali. Po dvaceti minutách odskočili o dvě branky. Navíc jeden samostatný únik ještě neproměnili,“ popisoval Svoboda a navázal: „My jsme se dostali do utkání díky brance na jedna dva. Tu dal Vančura krásnou střelou do šibenice zpoza velkého vápna,“ řekl.

„V úvodu druhého poločasu spálil dvě gólové příležitosti Ronovský. Nejprve po centru Kořínka hlavičkoval z prostoru malého vápna těsně vedle, poté ze stejného místa mířil pravou nohou hodně nepřesně. Hosté na druhé straně zahrozili jednou, ale s tím si brankář Hartych poradil,“ rekapituloval trenér Čáslavi. 

Domácí skóre srovnali v 64. minutě zápasu: „Na dva dva vyrovnal opět Vančura, který se trefil opět výstavně. Z přímého kopu z pětadvaceti metrů poslal míč přes zeď do sítě,“ konstatoval Svoboda a navázal: „Chtěli jsme utkání vyhrát za tři body, a tak jsme do zápasu poslali druhého útočníka. To se nakonec vyplatilo, když střídající Váňa dvěma brankami strhnul výsledek na naší stranu. První gól dal po kolmici od Strnada, druhý pak přidal v samotném konci zápasu po přiklepnutí od Koppa, jenž se vrátil na hřiště po několikaměsíční pauze,“ uvedl Jakub Svoboda. 

„Jsme nesmírně rádi za zisk tří bodů, o to víc, po způsobu jakým jsme k nim dokráčeli. Hráče musím pochválit, na hřišti nechali úplně všechno a po zásluze nás to odměnilo,“ uzavřel.

Foto a video z utkání naleznete zde!

Videosestřih ze zápasu je zde!

4 : 2
(1 : 2)

FK Čáslav

 

TJ Velké Hamry

Branky

29. a 64. Vančura, 77. a 90. Váňa – 15. Javůrek, 23. Žitka.

Sestava

Hartych – Jelínek, Mráz, K. Petrů, Hannich (46. Para) – Čuchal, Mach (63. Váňa) – Strnad (90. Kurka), Vančura, Kořínek (80. Kopp) – Ronovský. Trenér Jakub Svoboda.